Вечірка (16+)

Вечірка (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вечірка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Вечеринка / The Party

Комедія, що розгортається навколо трагедії, коли дружнє святкування стрімко й брутально сходить нанівець. Тиждень – це довгий час для політики, але кілька хвилин – довгий час для стосунків. Під неймовірним тиском в обмеженому просторі дому, який раніше видавався прихистком, а тепер перетворився на в'язницю, – все приховане видирається на поверхню. Тим не менше, в цій порожнечі глядачі знаходять рятівний гумор, спостерігаючи за групою осіб, кожен представник якої жалюгідно прагне гнути власну «лінію партії» про те, що є морально правильним і політично ліво-ліберальним.

Фільм «Вечірка» був представлений на Берлінському кінофестивалі, де отримав номінацію "Золотий Ведмідь". Режисером та сценаристом фільму стала Саллі Поттер. На створення фільму її надихнули недавні політичні події у Британії. Зйомки фільму проходили в Лондоні, а увесь знімальний процес зайняв два тижні.

Рік
2017
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Крістін Скотт Томас, Патріша Кларксон, Бруно Ґанц, Черрі Джоунз, Емілі Мортімер, Кілліан Мерфі
Режисер
Саллі Поттер
Сценарій
Саллі Поттер
Прокат
З 11 січня 2018, орієнтовно по 17 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
71 хв.
Вікові обмеження
16+