Слова

Слова (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Слова» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Слова /

Головний герой стрічки “Слова” має мрію: він хоче стати письменником. Однак, жодне видавництво, схоже, не зацікавили його роботи. Що ж робити коли твій письменницький геній не востребуваний у суспільстві? Що робити коли слова відмовляються складатись у речення, а речення — у історію, яка могла б змусити читача радіти чи сумувати разом з головним персонажем? Шукати себе у чомусь іншому? Знайти звичайну роботу? Може, хтось на його місці саме так би і вчинив, але тільки не герой нашого фільму. Наш герой готовий поставити на карту все заради втілення мрії у реальність. Якби він тільки знав, у яку гру йому доведеться вступити... Якби він тільки знав, що й сам незабаром стане персонажем подій, хеппі-енд у яких зовсім не обов'язковий.

Попереду — прониклива драма з цікавим сюжетом. Режисерами стрічки стали Браян Клагман та Лі Стернтал, які також брали участь у написанні сценарію до блокбастера “Трон: спадшина”. Натомість у режисерському кріслі — стрічка “Слова” для обох — кінодебют. Не менш цікавим видався і акторський склад: Бредлі Купер, Джеремі Айронс, а також Олівія Уайлд, яка так сподобалась усім у ролі Тринадцятої у серіалі “Доктор Хаус”.

Головний герой фільму поступово розуміє, що не судилось стати йому тим, ким він би хотів. У нього немає таланту, а його майбутнє виглядає не так сонячно, як він собі уявляв. І раптом він знаходить рукопис. Почавши читати, йому уже не сила відірватись. У відчаї герой фільму зважується на аморальний вчинок: передруковує роман і видає за свій. Видавець публікує роботу. Визнання читачів і критиків не забарились. Та насолоджуватись славою герой буде не довго. За зухвалу крадіжку доведеться щедро заплатити.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, бойовик, пригоди
В головних ролях
Бредлі Купер, Джеремі Айронс, Олівія Уайлд, Зої Салдана, Денніс Куейд
Режисер
Брайан Клагман, Лі Стернтал
Сценарій
Брайан Клагман, Лі Стернтал
Прокат
З 20 грудня 2012
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
       
16 років