The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу) (0+)

Дивіться фільм The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу) (0+) у кінотеатрі Планета Кіно в Одесі (City Center Таїрова, Маршала Жукова 2). До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу) (0+).
The Royal Opera: La Boheme

Злиденний поет Рудольф знайомиться з вишивальницею Мімі, й вони відразу закохуються одне в одного. Та їхнє щастя виявляється під загрозою, коли Рудольф дізнається, що Мімі тяжко хвора...

Новою постановкою «La Boheme» Пуччіні керує відомий режисер Річард Джонс («Борис Годунов», «Триптих»). Неповторна у своїй дотепній та пристрасній суміші комедії з трагедією, опера розповідає про життя творчих молодих людей, що сяк-так заробляють собі на хліб у богемному кварталі Парижа, столиці XIX століття. Джонс привносить у популярний класичний твір притаманну йому проникливість, підкреслену надзвичайними декораціями Стюарта Ленга, стилізованих під 1850-ті роки.

Створена генієм Пуччіні романтична картина богемного Парижа, з його незабутньою музикою та любовною історією з повсякденного життя, завоювала серця слухачів по всьому світу. «Богема» — одна з найбільш популярних опер. Вперше вона була поставлена в Ковент-Ґарден у 1897 році та з того часу виконувалася там понад 500 разів.

Рік
2017
Країна
Велика Британія
Мова
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Ніколь Кар, Майкл Фабіано, Маріуш Квечень, Надін Сьєрра
Режисер
Річард Джонс
Сценарій
-
Прокат
16 листопада 2017
Тривалість
163 хв. (з антрактом 12 хв.)
Вікові обмеження
0+