«Кохання по дорослому»

«Кохання по дорослому» (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм ««Кохання по дорослому»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь по-взрослому /

В молоді роки нам усім здавалося, що час – річ нескінченна і ми будемо парити в ньому цілу вічність. Ми були переповнені надій і прокидалися щоранку з посмішкою на обличчі. Але реальність прозаїчна, і час з кожним роком починає брати своє. Його хід немов прискорюється, і кожен новий день вже не здається нам вже чарівним і неповторним. Новизна почуттів і романтика відносин проходять, залишаючи натомість лише нещадну рутину. Сумно, чи не так? Але це залежить від точки зору... Головні герої фільму «Любов по-дорослому» впоралися зі своєю кризою середнього віку. Можливо, і нам варто брати з них приклад?

У центрі подій картини сімейна пара, за плечима якої довгі роки спільно прожитого життя. Діти ростуть, зморшки на обличчях стають усе помітніше, а цифра «40» повисла у свідомості справжнім втіленням безвиході. Піт і Дебі щосили намагаються подолати кризу середнього віку, і на початках це їм не дуже вдається. Але зовсім не через те, що вони не докладають для цього достатньо зусиль, просто обидва вони обрали абсолютно невірний підхід. Дебі і Піт відчайдушно намагаються вхопитися за молодість, що минає, хочуть продовжити її всіма можливими способами, замість того щоб знайти в собі нові якості, які приходять лише з віком.

«Любов по-дорослому» - це неофіційний сіквелвідомого фільму «Трішки вагітна». ДжуддАпатоу, який виступив в ролі режисера картини, славиться своїм чудовим почуттям гумору, а також манерою помічати деякі деталі з особистого життя, про які інші воліють мовчати. Його новий фільм напевно викличе у глядачів відчуття певної спорідненості з головними героями, адже, по суті, ця історія не тільки про них, але й про кожного з нас.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Пол Радд, Леслі Манн, Джон Літгоу, Меган Фокс
Режисер
Джудд Апатоу
Сценарій
Джудд Апатоу
Прокат
З 28 лютого 2013
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
16 років