Оголена спокуса

Оголена спокуса (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оголена спокуса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Страсть к перемене мест /

Джордж і Лінда - звичайні жителі Нью-Йорка. Метушливі, цілеспрямовані, трохи егоїстичні і вічно зайняті. Дивлячись на таких, думаєш, що вони народилися і виросли у мегаполісі, створені для життя у ньому і вже точно не збираються розмінювати своє життя на безцільне існування у який-небудь глухій провінції. Але перші враження можуть бути оманливими.

Бетонні джунглі, божевільний темп життя, висока конкуренція на ринку праці, постійна озлобленість оточуючих - все це героям фільму «Оголена спокуса» страшенно набридло, і вони вирішуються на відважний крок: змінити обстановку. Причому зміни, на думку Лінди і Джорджа, повинні бути кардинальними. Ось вони і переїжджають у невелике містечко з метою відпочити, а заодно і осягнути культуру одноповерхової Америки.

Передумовою до переїзду послужило звільнення Джорджа, і він вирішив, що розмірене і спокійне життя містечка Атланти (штат Джорджія) піде йому на користь і дасть час трохи відпочити і прийти у себе, тим більше що брат Джорджа пропонує йому непогану роботу у своїй компанії.

«Пристрасть до зміни місць» - забавна комедія про звичайних людей у незвичайному місці. Так-так, саме незвичайному, тому як одноповерхова Америка - це щось особливе. Тут можна зустріти нудистів і комуни, маньяків і просто дивних людей. Будьте впевнені, на шляху наших героїв зустрінеться ще й не таке!

Трейлер фільму добре передає його атмосферу і настрій. І звичайно ж, всім стає цікаво, чи повернуться Лінда і Джордж назад у Нью-Йорк. Адже тут, далеко від пробок, смогу й галасу, вони, схоже, вперше знайшли для себе щось справжнє.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Пол Радд, Дженніфер Еністон, Джастін Теру, Алан Алда, Малін Акерман, Кен Марііно, Джо Ло Тругліо, Кетрін Хан, Керрі Кенні, Лорен Емброуз
Режисер
Девід Уейн
Сценарій
Девід Уейн, Кен Маріно
Прокат
З 12 квітня 2012
Тривалість
98 хв.