"Zолушка"

"Zолушка" (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «"Zолушка"» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Zолушка /

Казка про Попелюшку, придумана італійцем Баттістой Базіле і переказана Шарлем Перо, вже років так триста п'ятьдесят регулярно інтерпретується черговим поколінням на свій лад. У цьому немає нічого дивного, адже актуальність вигідного шлюбу за розрахунком продовжує зашкалювати. Кожна провінційна простачка хоче вийти заміж за принца, а по-нинішньому, за багатого і знаменитого, в крайньому випадку, за «зірку» російської естради. Маша Крапівіна, героїня комедії Zолушка, не є винятком і не вражає оригінальністю. Приїхавши з глухого містечка до Москви, вона крутиться «як білка в колесі» у ролі покоївки, догоджаючи господині і двом її навіженим дочкам, і виношує плани про те, як би «ближче» познайомитися із «принцом» - відомим співаком Олексієм Королевичем.

Як відомо, новачкам і ще деяким категоріям громадян, що називається, щастить. Нашій Маші, що входить в численну категорію «деяких», несподівано посміхається вдача - її господинь запрошують на гламурне збіговисько, а по-сучасному, на «елітну» закриту вечірку, учасників якої буде розважати предмет її мрій - Королевич. Щоб потрапити на цей захід, Маша готова на будь-які жертви, чим скористається її рідна тітка Агнія, редактор видання «Жовтий PRESS», яку на тусовки вже не пускають. В обмін на бажане запрошення, тітка бере з Маші слово, що та виконає для неї якесь пікантне, нібито журналістське, завдання. Наївна Маша вплутується в цю авантюру. Далі фільм Zолушка продовжує дивувати детальними збігами зі старою казкою - на вечірці з'явиться і Король олігархічного типу, і Принц, і буде бій курантів, і навіть креативна «кришталева туфелька», тільки ось «принц» її мрії виявиться зовсім не таким, яким вона його собі уявляла.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
мелодрама, комедия
В головних ролях
Христина Асмус, Микита Єфремов, Артем Ткаченко, Єлізавета Боярська, Нонна Гришаєва, Олександр Цекало, Юрій Стоянов, Сергій Бурунов, Ганна Шерлінг, Маргарита Бичкова
Режисер
Сергій Іванов
Сценарій
Дмитро Зверьков, Максим Туханін, Руслан Сорокін
Прокат
З 14 лютого 2012
Тривалість
91 хв.