#КІНОРЕСТОРАН

Київ Одеса
КОМФОРТНЕ

Можна замовити до зали піцу, вкритися ковдрою і насолоджуватися кіно, наче ти вдома. Можна розкласти крісло і дати відпочити своїм ногам. А ще, завдяки вбудованим планшетам, можна замовити їжу та напої ні з ким не розмовляючи. Ми навіть за попкорном в кіномаркет сходимо. Відпочивай.

СМАЧНЕ

Ні, ми не граємось з молекулярною кухнею або чимось ще надто зарозумілим. Але зі звичних начебто інгредієнтів наш шеф-кухвр творить дива, що смакують разом з авторськими коктейлями. До речі, для комфорту споживання їжа подається у форматі фінгерфуд.

ДЛЯ ДВОХ

RE’LUX — ідеальне місце, де є тільки ви двоє, кіно та вишукана їжа. Якщо шукаєш варіант для побачення — це він. Вибирай фільм, котрий подобається вам обом, а ми потурбуємося про атмосферу: пригостимо келихом ігристого, приготуємо смачну їжу і тихесенько-тихесенько принесемо її вам на місця.

ДЛЯ ТВОЇХ ПОДІЙ

Ти можеш орендувати залу або лаунж RE’LUX для особливої події. Напиши нам за кілька тижнів до потрібної дати, щоб ми підготувалися. Якщо хочеш, принось свою їжу, ми подамо її у залу — оплатиш лише обслуговування. Але запевняємо, наші кухарі готують дуже смачно — ти не пошкодуєш, якщо вибереш щось з меню RE’LUX.

Адреси
кіноресторанів:
Адреси
кіноресторанів:
РЦ Blockbuster
Київ, просп. Бандери, 34в
ТРЦ River Mall
Київ, Дніпровська набережна, 10-14
ТРЦ City Center
Одеса, просп. Небесної сотні, 2
Зараз
у кіно:
Зараз у кіно:
МЕНЮ