Синя безодня

Синя безодня (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Синя безодня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Синяя бездна / 47 Meters Down

Події фільму жахів розгортаються на дні океану. Дві сестри – Ліза (Менді Мур) і Кейт (Клер Холт) відпочивають в Мексиці. Вони зважуються на досить небезпечну розвагу. Дівчат поміщають в клітку, яка захистить їх від акул, і опускають на глибину в відкритому океані. Гострих відчуттів дівчата вже отримали вдосталь. Але замість очікуваного підйому на поверхню води сестер чекає занурення на саме дно. Трос, який утримував клітку на невеликій глибині, обривається. Ліза і Кейт опиняються на глибині 47 метрів з обмеженим запасом повітря в оточенні акул.

Трилер «Синя безодня» є дітищем режисера і сценариста Йоханнеса Робертса. Всю свою кар'єру він присвятив фільмів жахів і трилерам, для більшості з яких він сам писав сценарій і ставав режисером. Дослівний переклад назви фільму «47 метрів вниз». Зніматися в своєму фільмі він запросив Менді Мур і Клер Холт, які до цього разом знімалися в серіалі «Щоденники вампіра».

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Менді Мур, Клер Холт, Меттью Модайн, Сантьяго Сегура, Яні Гельман
Режисер
Йоханнес Робертс
Сценарій
Йоханнес Робертс, Ернест Ріера
Прокат
З 15 червня 2017, орієнтовно по 28 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+