Гавана, я люблю тебе

Гавана, я люблю тебе (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гавана, я люблю тебе» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гавана, я люблю тебя /

Іспаномовна антологія про 7 днів в столиці Куби, представлена ​​7 різними режисерами зі світовими іменами. Продовжуючи тренд, який був запущений збіркою "Париж, я люблю тебе", цей колаж відкриває для нас загадковий і самобутній образ Гавани, однією з найкрасивіших острівних столиць світу.

Гавана, я люблю тебе - це живий зліпок Гавани: сучасний портрет цього еклектичного міста, життєлюбного і спрямованого в майбутнє. Портрет у формі єдиного повнометражного фільму, що складається з семи розділів, знятих сім'ю різними режисерами. Кожен з режисерів, в силу своєї сприйнятливості, своїх власних витоків і свого кінематографічного стилю по-своєму втілив на екрані енергію і життєрадісність цього унікального міста. Деякі з режисерів сприйняли кубинську реальність в її повсякденності, побачивши її очима іноземця, який опинився поза своїх звичайних координат. Інші ж віддали перевагу повне занурення і черпали натхнення у місцевих жителів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція, Іспанія, Куба
Мова дублювання
українська
Жанр
кіноколлаж про кубинської столиці
В головних ролях
Даніель Брюль, Емір Кустуріца, Еліа Сулейман, Джош Хатчерсон, Володимир Крус, Мірта Ібарра, Хорхе Перугоррія, Мелвіз Санта Естевес, Дейзі Гранадос, Луїс Альберто Гарсія
Режисер
Лоран Канте, Бенісіо Дель Торо, Хуліо Медем, Гаспар Ное, Елія Сулейман, Хуан Карлос Табіо, Пабло Траперо
Сценарій
Леонардо Падура
Прокат
З 09 серпня 2012
Тривалість
93 хв.