Небезпечний метод

Небезпечний метод (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Небезпечний метод» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Опасный метод /

В основі картини лежить реальна життєва історія, що відбулася з батьками-засновниками психоаналізу - Зигмундом Фрейдом і Карлом Густавом Юнгом, а також їх пацієнткою на ім'я Сабіна Шпільрей. Дії картини розгортаються в період з 1904 по 1912 роки - в час, коли закладалися ази психоаналізу як такового. Що вплинуло на результати роботи найвідоміших у всьому світі психіатрів? На основі чого побудовані їхні праці, взяті за основу в сучасній психіатрії? Відповіді на ці та інші питання режисер картини обіцяє дати глядачеві.

Над картиною «Небезпечний метод» працював не хтось інший, як Девід Кроненберг («Сканери», «Муха»). В основу фільму лягла п'єса «The Talking Cure» відомого Крістофера Хемптона, який також працював і над адаптацією свого твору для картини.

Трейлер фільму неоднозначно дає зрозуміти, що в центрі сюжету - складні взаємини між Юнгом, його наставником Фрейдом, а також їх пацієнткою (Кіра Найтлі), яка пізніше стане коханкою Зигмунда. У поведінці Сабіни Шпільрейн психіатри хочуть знайти відповіді на безліч своїх запитань. Чи вдасться їм зробити це?

Протягом усього фільму «Небезпечний метод» ми будемо стежити за розвитком ключових ідей головних героїв, навколо яких згодом буде побудована вся наука про психологію. Девід Кроненберг пропонує глядачеві не розважальне кіно, а швидше складну історичну драму, що оповідає про людські взаємини, про любов, про суперництво. Даний фільм - це повноцінний кінематографічний твір, що зриває завісу з таємниць минулого легендарних психіатрів, які дали світові таке поняття, як «підсвідомість».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Німеччина, Канада, Великобританія, Швейцарія
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, драма, біографія
В головних ролях
Кіра Найтлі, Вігго Мортенсен, Майкл Фассбендер, Венсан Кассель, Сара Гейдон, Андре Хенніке, Арндт Шверінг-Сонрі, Міньон Реме, Мареіке Карьєр, Франциска Арндт
Режисер
Девід Кроненберг
Сценарій
Крістофер Хемптон, Джон Керр
Прокат
З 22 березня 2012
Тривалість
93 хв.