Анонiм

Анонiм (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Анонiм» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Аноним /

Зустрічайте історичний блокбастер Анонім від знаменитого режисера Роланда Еммеріха, який прославився своїми фантастичними фільмами «Універсальний солдат», «День незалежності», «Післязавтра», «2012». Екстравагантність і шокування публіки, є торговою маркою Еммеріха, і на цей раз глядач не буде розчарований. Навіть трейлер он-лайн вражає грандіозними сценами і тим, наскільки точно і реалістично були відтворені міські пейзажі і велична архітектура єлизаветинського Лондона, на тлі яких за англійський престол борються два найдавніших роду - Тюдорів і Сессілів. Перед початком зйомок фільму Роланд Еммеріх говорив, що: «проект такого масштабу дуже важко фінансувати, але я налаштований рішуче і зроблю цей фільм - виношуючи ідею дев'ять років, мені просто нікуди відступати». І він зробив це!

Сюжет фільму «Анонім» побудований навколо однієї з самих таємничих загадок людства, а точніше про теорію змови, переконуючої нас з вами в тому, що Вільям Шекспір написав 8 п'єс і понад 150 сонетів самостійно. Спростування цієї теорії і розповідь про реального творця «Ромео і Джульєтти» і «Гамлета», яким за версією авторів фільму є незаконнонароджений син Єлизавети - Едвард де Вірі, сімнадцятий герцог Оксфордський, відбуваються на тлі великих історичних подій. Новий фільм розповість про непристойні інтриги і зрадництво жадібних вельмож, які прагнуть влади і прагнуть домогтися її, у що б це не стало, про мистецтво і політику, і про те, що перо може бути сильніше меча. І звичайно ж, ви дізнаєтеся захоплюючу дух історію про Аноніма, твори якого будуть пізніше підписані ім'ям Вільяма Шекспіра.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Німеччина, Велика Брітанія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Рис Іванс, Ванесса Редгрейв, Себастьян Фернандес-Арместо, Рейф Сполл, Девід Тьюліс, Едвард Хогг, Ксав'єр Семюел, Сем Рейд, Джеймі Кемпбелл Бауер, Джоелі Річардсон
Режисер
Роланд Еммеріх
Сценарій
Джон Орлофф
Прокат
З 17 листопада 2011
Тривалість
130 хв.