Порочна пристрасть

Порочна пристрасть (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Порочна пристрасть» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Порочная страсть / Arbitrage

Одвічне питання: «чи все можна купити за гроші?», мабуть, є головним стрижнем сюжету «Порочної пристрасті». Тільки в даному фільмі мова йде про величезні гроші. Роберт Міллер, якого чудово грає Річард Гір, у своєму житті не знає жодних злигоднів. Він мільярдер, у нього прекрасна дружина і чарівна донька, яка вже працює в його компанії. З вигляду, ідеальне, зразкове життя. Так думає і сам Роберт, який ретельно підносить суспільству своє життя саме під такою обкладинкою. Однак під красивою обкладинкою ховається зовсім інше життя і інший чоловік, де є місце аферам і махінаціям і коханці. Настільки відомої і помітною в суспільстві фігурі дуже складно приховувати свої підводні камені. Не вдається це й Роберту Міллеру, коли в один момент камені перевертаються і оголюють не зовсім приємну натуру головного героя. Фільм режисера Ніколаса Джарекі («Інформатори», «Аутсайдер») це драма про сім'ю та суспільство, нагромадження брехні і спроба від неї, брехні відректися.

Фільми з подібним сюжетом у Голлівуді щорічно з'являються пачками. Дуже багатий красивий чоловік, маючи в своєму житті абсолютно все, сам створює собі проблеми, натикаючись на власні спокуси. Досить згадати «Космополіс» Девіда Кроненберга з Робертом Паттінсоном в головній ролі, що нещодавно вийшов на екрани. І треба сказати, що сюжет місцями тривіальний. Але за рахунок прекрасного акторського складу (Річард Гір, Сюзан Серендон, Тім Рот, Летиція Каста), атмосферного саундтреку, досить непоганих гостросоціальних діалогів і піднятих проблем фільм залишає приємні враження.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Річард Гір, Сьюзен Сарандон, Тім Рот, Бріт Марлінг, Летиція Каста
Режисер
Ніколас Джарекі
Сценарій
Ніколас Джарекі
Прокат
З 04 жовтня 2012
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років