Погані часи у «Ель Роялі» (16+)

Погані часи у «Ель Роялі» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Погані часи у «Ель Роялі»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Плохие времена в «Эль Рояле» / Bad Times at the El Royale

Події розгортаються у 1969 році. На межі штатів Невада та Каліфорнія стоїть готель, що колись користувався популярністю, а нині зрідка стає притулком подорожуючих. Сьогодні тут багатолюдно – священик (Джефф Бріджес), співачка (Сінтіа Еріво), загадкова дівчина (Дакота Джонсон), енергійний продавець пилососів (Джон Хемм)… Та найдивніший із постояльців має плани на кожного зі своїх сусідів. Це чарівний і небезпечний лідер культу (Кріс Гемсворт). Просто так вийти з готелю і поїхати куди хотіли нікому не вдасться.

Трилер «Погані часи у «Ель Роялі» знято у кращих традиціях нуару середини минулого століття. Режисером та сценаристом картини виступив Дрю Годдард. За словами Годдарда, так він віддає данину колись популярному жанру. За свій сценарій до стрічки «Марсіанин» Годдарда номінували на здобуття премії Оскар. Даний проект – друга його режисерська робота після фільму 2012 року «Хижа у лісі». Тоді у одній з провідних ролей також знімався Кріс Хемсворт.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Кріс Гемсворт, Джон Гемм, Дакота Джонсон, Джефф Бріджес, Льюїс Пуллман, Менні Хасінто, Джонатан Вайтеселл, Марк О'Браєн
Режисер
Дрю Годдард
Сценарій
Дрю Годдард
Прокат
З 11 жовтня 2018, орієнтовно по 05 грудня 2018
Прем'єрний період
До 17 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
142 хв.
Вікові обмеження
16+