Чужа молитва

Чужа молитва (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чужа молитва» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чужая молитва / Чужа молитва

Саїде – вихователька у притулку для татарських дітей-сиріт. До неї звертається по допомогу хлопчина Іцхак, який разом з іншими дітьми-євреями переховується від фашистів. Перед дівчиною виникає важка моральна дилема – допомогти дітям чи, рятуючи власне життя, відмовити їм? Не дивлячись на смертельну загрозу, дівчина бере під свій захист небезпечних вихованців та перетворює маленьких євреїв на татар - дає їм нові імена, навчає мови, звичаїв і молитов. Але чи вдасться їм обманути карателів та врятуватись від смерті?..

Фільм «Чужа молитва», присвячений подвигу кримської татарки Сайде Арифової (1916–2007), яка під час окупації фашистами Бахчисарая врятувала життя 88 єврейським дітям. Про початок роботи над картиною режисер Ахтем Сеітаблаєв і продюсер Іванна Дядюра заявили в грудні 2015 року. Зйомки проходили в Україні, Грузії та Ізраїлі. Пісня «1944» переможниці Євробачення Джамали стане офіційним саундтреком до стрічки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Лілія Яценко, Andrian Zwicker, Atzmon Wircer Shmuel, Ахтем Сейтаблаєв, Веніамін Прибура
Режисер
Ахтем Сеітаблаєв
Сценарій
Микола Рибалка
Прокат
З 18 травня 2017, орієнтовно по 31 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+