Інший світ 4: Пробудження

Інший світ 4: Пробудження (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Інший світ 4: Пробудження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Другой мир 4: Пробуждение /

Новий фантастичний фільм жахів Інший світ 4: Пробудження перенесе глядача в надзвичайно реалістичну футуристичну атмосферу «іншого світу» вже 26 січня 2012 року. Вампір-войовниця Селена (Кейт Бекінсейл) після 12-ти років перебування в коматозному стані виривається зі скляної капсули, і виявляється в світі, де людство, виявивши існування вампірів і ліканів, веде жорстоку тотальну війну на їх повне знищення. Могутня біотехнічна корпорація «BioCom» проводить успішні експерименти з метою створення популяції нових істот - суперліканов, щоб використовувати їх для знищення клану безсмертних.Селін дізнається про існування дочки Ніси - гібрида вампіра і лику, і всіма силами намагається протистояти планам «BioCom», заради порятунку свого роду.

Продовження знаменитої трилогії Інший світ 4: Пробудження знято в новому «вимірі» IMAX 3D, де ще більше динаміки і спецефектів, у більш експресивному тоні, ніж перші три фільми культової франшизи «Інший світ».Виконавиця головної ролі Кейт Бекінсейл не думала повертатися до роботи над проектом, припускаючи, що все закінчиться трилогією, але після того, як режисер Лен Уайзман розповів їй цікаву ідею четвертого фільму, актриса беззастережно погодилася. При створенні картини було використано величезну кількість спеціальних мобільних установок, які звичайно застосовуються для зйомок автомобільних погонь і футбольних матчів, здатних працювати в русі на високій швидкості. Подивившись трейлер онлайн ви зможете переконатися в тому, що це буде як завжди вражаюче, сильне і дуже стильне видовище, від якого ви неодмінно отримаєте задоволення.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
український
Жанр
жахи, фентезі, бойовик
В головних ролях
Кейт Бекінсейл, Скотт Спідман, Індія Айлі, Стівен Рі, Майкл Або, Чарльз Денс,Сандрін Холт, Крістен Холден-Рід, Тео Джеймс Сенні, Ван Хетерен
Режисер
Манс Марлінд, Бйорн Стейн
Сценарій
Еллісон Барнетт, Джон Лавін, Дж. Майкл Стражинські
Прокат
З 26 січня 2012
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
18 років