План втечі 2 (16+)

План втечі 2 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «План втечі 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

План побега 2 / Escape Plan 2: Hades

Головний герой на ім’я Рей Бреслін (Сильвестр Сталлоне) очолює елітний спецзагін, який здатний організувати втечу людини навіть з найзахищенішого місця на планеті. Свої вміння Рей доводив вже не раз. Та успіх усіх наступних операцій команди опиняється під загрозою, коли помічника Рея, Шу Рена, викрадають та ув’язнюють у місці, спроектованому спеціально так, щоб втеча була неможливою. Залишити товариша напризволяще не входить у плани Рея.

Бойовик «План втечі 2» – це продовження однойменного фільму, що вийшов у 2013 році. Ідею зняти цю стрічку Сильвестр Сталлоне спільно з Арнольдом Шварценегером виношували ще з середини 80-х років, а знімати почали лише в 2012 році. Продовження зрежисує Стівен С. Міллер («Перше вбивство»), а сценарій готував Майлз Чепман, який працював і над першою частиною. До виконання своїх ролей повернулися Сильвестр Сталлоне та 50 Cent. Відомо, що вже ведуться роботи над третьою частиною бойовика.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Сильвестр Сталлоне, Дейв Батіста, 50 Cent, Джессі Меткалф, Уес Четем, Лідія Халл, Байлі Каррен, Вінсент Янг
Режисер
Стівен С. Міллер
Сценарій
Майлс Чепмен
Прокат
З 05 липня 2018, орієнтовно по 18 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+