План втечі 2 (16+)

План втечі 2 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «План втечі 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
План побега 2 / Escape Plan 2: Hades

Головний герой на ім’я Рей Бреслін (Сильвестр Сталлоне) очолює елітний спецзагін, який здатний організувати втечу людини навіть з найзахищенішого місця на планеті. Свої вміння Рей доводив вже не раз. Та успіх усіх наступних операцій команди опиняється під загрозою, коли помічника Рея, Шу Рена, викрадають та ув’язнюють у місці, спроектованому спеціально так, щоб втеча була неможливою. Залишити товариша напризволяще не входить у плани Рея.

Бойовик «План втечі 2» – це продовження однойменного фільму, що вийшов у 2013 році. Ідею зняти цю стрічку Сильвестр Сталлоне спільно з Арнольдом Шварценегером виношували ще з середини 80-х років, а знімати почали лише в 2012 році. Продовження зрежисує Стівен С. Міллер («Перше вбивство»), а сценарій готував Майлз Чепман, який працював і над першою частиною. До виконання своїх ролей повернулися Сильвестр Сталлоне та 50 Cent. Відомо, що вже ведуться роботи над третьою частиною бойовика.

Рік
2018
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Сильвестр Сталлоне, Дейв Батіста, 50 Cent, Джессі Меткалф, Уес Четем, Лідія Халл, Байлі Каррен, Вінсент Янг
Режисер
Стівен С. Міллер
Сценарій
Майлс Чепмен
Прокат
З 05 липня 2018, орієнтовно по 18 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+