Франкенвіні

Франкенвіні (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Франкенвіні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Франкенвини /

Мабуть, кожен, хто спробує охарактеризувати творчість Тіма Бертона, а тим більше віднести його новий анімаційний фільм до якогось конкретного жанру, постане перед нелегким вибором. Не дивно, адже ми маємо справу з екстраординарним талантом, що поєднується з вражаючою здатністю особливим чином бачити світ і передавати це бачення глядачеві. Його нова робота «Франкенвіні» — це ще одна добра, тепла й зворушлива історія, бодай розказана в трохи похмурих тонах.

Головний герой цієї історії – хлопчик Віктор, який захоплюється старими фільмами жахів, а також у захваті від природничих наук. У нього є пес на ім'я Бублик. Життя тривало й ніщо не віщувало біди, аж одного жахливого дня бідолаха Бублик опиняється під колесами автомобіля та ... гине. Хлопчик Віктор не може змиритися зі смертю пса. Він кличе на допомогу науку й затіває повномасштабну процедуру з повернення Бублика зі світу мертвих. Шляхом неймовірних зусиль вдається повернути собаку до життя, але ... як ви вже певно здогадались після перегляду трейлеру, дещо в ньому сильно змінилось. Деякі відсутні «частини» довелося замінити на механічні, а сам пес тепер б'ється струмом.

Спершу Віктор ховав Бублика на своєму горищі, але навіть коли пес є воскреслим з мертвих, він залишається псом: втікає на вулицю, де лякає літню сусідку Віктора. Незабаром про воскреслого пса дізнаються і батьки, і всі сусіди. Незважаючи на приязність і доброту собацюри, світ, схоже, не готовий його прийняти. Невже він так і залишиться знедоленим?

«Франкенвіні» — рімейк однойменної короткометражки Тіма Бертона, знятої в 1984 році. Тоді вона залишилася незрозумілою, а Тім Бертон був звільнений зі студії «Walt Disney Pictures» за «марну трату коштів». Через 23 роки студія сама звернулася до режисера з проханням перезняти той самий короткометражний фільм. Результат цієї роботи ми з вами побачимо зовсім скоро.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, жахи, фантастика, комедія
В головних ролях
Мартін Ландау, Крістофер Лі, Мартін Шорт, Роберт Капрон, Кончата Феррелл, Кетрін О'Хара, Вайнона Райдер, Том Кенні, Аттікус Шаффер, Чарлі Тахен
Режисер
Тім Бертон
Сценарій
Джон Огаст, Тім Бертон, Леонард Ріппс
Прокат
З 18 жовтня 2012
Тривалість
87 хв.