Головне - не боятися!

Головне - не боятися! (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Головне - не боятися!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Главное - не бояться! /

Романтична комедійна мелодрама «Головне не боятися» хоча й описує трагічну ситуацію, розповідає історію героїв у веселій і легкій манері і, між іншим, змушує глядача замислитися над сенсом життя, цінністю любові, взаємовідносинами з близькими людьми. Декого фільм змусить сміятися, декого плакати, але навіть якщо дивитися онлайн трейлер цього фільму, неможливо залишитися байдужим. Комусь може здатися дивним, але фільм знятий настільки світло і зворушливо, що не викликає почуття приреченості, а навпаки, заряджає оптимізмом і залишає дуже чисте й позитивне відчуття після перегляду.

Молода, безтурботна і дотепна 30-тирічна красуня Марлі Корбетт (Кейт Хадсон), з багатообіцяючою кар'єрою, величезною кількістю друзів і подруг несподівано дізнається про те, що хвора на рак. Сила духу і звичка не втрачати контролю над собою в будь-яких, навіть найскладніших життєвих ситуаціях глибоко вразили лікаря-онколога Джуліана Гольдштейна (Гаель Гарсія Берналь). Те, з яким гумором і гідністю поставилася Марлі до власної трагічної долі, змусило Джуліана розгледіти в ній ту єдину, яку він шукав все життя. Кожну мить, що залишилася на цьому світі прожити Марлі, вони проживають разом, несподівано відкривши для себе, що втрата кохання страшніша за смерть.

Главное - не бояться постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Кейт Хадсон, Вупі Голдберг, Гаель Гарсія Берналь, Пітер Дінклейдж, Люсі Панч, Кеті Бейтс, Бо Брассо, Розмарі ДеУітт
Режисер
Ніколь Кессел
Сценарій
Грен Уеллс
Прокат
З 03 листопада 2011
Тривалість
106 хв.