Давай, до побачення!

Давай, до побачення! (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Давай, до побачення!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Давай, до свидания! /
Коли довго йдеш до своєї заповітної мети і практично вже приходиш до неї, приклавши на цьому шляху чимало зусиль, а потім раптом з якоїсь безглуздої причини ця мета зникає сама по собі в тебе з рук, мимоволі можна впасти в депресію. Щось подібне сталося і з Лолою, головною героїнею фільму «Давай, до побачення». За три тижні до весілля, яку Лола в свої 29 чекала, як чекає води людина в пустелі, сталося щось несподіване. Здавалося б, все йде за планом, весілля відбудеться зовсім скоро і щасливе життя не за горами. Одного разу Лола повертається додому в тільки що упленному весільнії сукні, де її чекає майбутній чоловік Люк. Але замість радості, на його обличчі друк відчаю. Люк повідомляє Лолі, що він не готовий до весілля і його рішення зовсім було помилкою, після чого зникає з життя розбитої і роздавленої Лоли. Найближчі друзі всіма силами підтримують нещасну Лолу і намагаються привести її до тями, кажучи, що життя на цьому не закінчується. Але втративши головну мету життя, свою дороговказну зірку, Лола не знаходить собі місця і в розпачі здійснює дуже безглузді вчинки.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
романтична комедія
В головних ролях
Грета Гервіг, Юель Кіннаман, Зої Лістер, Джонс Хаміш, Лінклейтер Білл, Пуллман Дебра, Уінгер Марія, Діцціа Джонатан, Сейл Ебон, Мосс-Бакрак, Адріан Ленокс
Режисер
Деріл Вейн
Сценарій
Деріл Вейн, Зої Лістер Джонс
Прокат
З 11 жовтня 2012
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16 років