Кохання з акцентом

Кохання з акцентом (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання з акцентом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь с акцентом /
Новий фільм грузинського режисера Резо Гігінеішвілі («Спека») «Любов з акцентом» покликаний повернути інтерес до грузинського кінематографу в цілому. Фільм був знятий грузино-російським тандемом, в якому брало участь чимало зіркових виконавців. «Любов з акцентом» це сплетіння кількох новел, побудованих на любові. Різні за змістом, але ідентичні за формою окремі оповідання вміло сплетені грамотною режисерською рукою Гігінеішвілі в одне добре романтичне кінополотно. Режисер показує, що любов може розпочатися з абсолютно комічної ситуації, що їй, по давно відомій істині, не тільки покірні всі віки, але ще й часом смішні підстави для її початку. Окремо необхідно сказати про акторський склад фільму: Гігінеішвілі залучив у свій проект чудових акторів: Артура Смольянінова, Світлану Бондарчук, Філіпа Янковського, Надію Міхалкову, Нані Брегвадзе, Вахтанга Кікабідзе. Чи треба говорити, що подібний чудовий ансамбль подарунок для будь-якого фільму. Тим більше, на тлі місцевих грузинських красот, які немов розчиняють фільм в мальовничій і приємною млості.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Грузія, Росія
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
романтична комедія
В головних ролях
Артур Смольянинов, Світлана Бондарчук, Філіп Янковський, Надія Міхалкова, Нані Брегвадзе, Вахтанг Кікабідзе Режисер: Резо Гігінеішвілі
Режисер
Резо Гігінеішвілі
Сценарій
Аліса Хмельницька, Давид Турашвілі, Резо Гігінеішвілі
Прокат
З 11 жовтня 2012
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
14 років