Мами

Мами (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мамы /

Ми завжди поспішаємо привітати наших чудових мам зі святом. 8 березня - їх день. Мами усього світу приймають вітання від своїх дітей, де б вони не знаходилися.

Всі колись були дітьми і дарували мамам подарунки, зроблені своїми руками. Але час йде, все змінилося, і тепер дзвінок по телефону або просте sms із привітаннями від дорослих і зайнятих дітей замінили мамам зворушливі аплікації.

8-го березня впала через перевантаженість телефонна мережа. Герої фільму такі різні й несхожі, але на всіх них чекають мами. Вісім характерів і доль. Вісім історій про безумовну любов. Вісім осіб, які прийняли рішення неодмінно сьогодні - в свято, обов'язково особисто привітати своїх мам.

Дорогою наші герої потраплятимуть в ситуації іноді кумедні, а іноді й страшні. Вони будуть долати труднощі і навіть переглядати своє ставлення до життя і близьких людей. І, можливо, в комусь з героїв, таких життєвих і людяних, глядач впізнає себе.

Цей фільм неодмінно нагадає про найголовнішу цінність в житті - про любов всепрощаючу і усерозуміючу. Про те, що наші мами завжди будуть бачити нас дітьми, ким би ми не стали і якими б дорослими і серйозними собі не здавалися. Про те, що час невблаганний, і що важливо встигнути розповісти нашим мамам про нашу подяку.

Один лише тільки трейлер фільму обіцяє глядачеві зустріч із самими відомими та улюбленими акторами сучасного російського кіно. Несподівані амплуа і повороти подій дозволять акторам в повній мірі розкрити свої таланти з різних сторін. Фільм "Мами" ідеально підходить для перегляду всією сім'єю і може стати прекрасним подарунком. Чудова можливість і поплакати, і посміятися, і, звичайно ж, стати ближчими один до одного в це зворушливе і важливе свято. Можливо, перегляд цього фільму разом із близькими в день 8-го березня стане гарною і доброю традицією!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Сергій Безруков, Дмитро Дюжев, Михайло Пореченков, Єгор Бероєв, Гоша Куценко, Петро Федоров, Федір Добронравов, Іван Добронравов, Ігор Верник, Олександр Олешко
Режисер
Євген Абизов, Сарік Андреасян, Алан Бадоєв
Сценарій
Ольга Антонова, Сарік Андреасян, Тіхон Корнєв
Прокат
З 01 березня 2012