My Generation (мовою оригіналу) (12+)

My Generation (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «My Generation (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

My Generation

Англія — мекка моди, рок-н-ролу та сучасного мистецтва, але так було не завжди. У 50-х роках це була країна стабільності та нудьги. Дитячі мрії стати актором чи співачкою там розбивалися вщент об прагматизм та непорозуміння батьків — в їх уяві син неодмінно мав стати бухгалтером, а дочка відвідувати курси секретарок. У приклад для наслідування вони ставили багатіїв на роллс-ройсах, а найбільшими зірками вважали чемних хлопців із «правильним» акцентом.

Але подібний стан справ не міг тривати довго і врешті-решт спричинив справжній культурний вибух. Молодь масово захоплюється сміливими ідеями та робить перші кроки у створенні сучасного мистецтва. Вулиці британських міст наповнюють хіпі, з вікон лунають Бітлз та Роллінг Стоунз, а старанні школярки змінюють шкільну форму на міні-спідниці.

Про найцікавіші моменти шістдесятих розповідає Майкл Кейн — зірковий актор, що застав розквіт нової британської культури. Фільм складається з рідкісних архівних кадрів та сучасних інтерв’ю головних зірок тодішньої арт-сцени: Міка Джаггера, Джона Леннона, Твіггі та Маріанне Фейтфулл.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова дублювання
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний, історія
В головних ролях
Майкл Кейн, Джоан Коллінз, Пол Маккартні, Роджер Долтрі
Режисер
Девід Бетті
Сценарій
Дік Клемент, Аян ла Френейс
Прокат
З 25 жовтня 2018 по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 листопада 2018
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
12+