Про що ще говорять чоловіки

Про що ще говорять чоловіки (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Про що ще говорять чоловіки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

О чем еще говорят мужчины /

Новорічна комедія «Про що ще говорять чоловіки» знову стає місцем зустрічі з героями популярної комедії 2010-го року «Про що говорять чоловіки», четвіркою друзів - Льошею, Сашком, Камілем і Славою. Як і першу частину, продовження зняв режисер Дмитро Дьяченко, що став широко відомим після успіху його фільму «День Радіо», за сценарієм Леоніда Бараца (автор «День радіо» та роль Льоші в «День радіо» та «День виборів») і Ростислава Хайта (роль Слави в «День радіо» та «День виборів»). Сценаристи є корінними одеситами, однокласниками та засновниками комічного театру «Квартет І». До того ж Валерій Хайт в юності був капітаном легендарної одеської команди КВК - це гарантує глядачам, що гумор в картині буде «найвищої проби».

У новому фільмі «Про що ще говорять чоловіки» всі виконавці головних ролей залишилися колишніми: Леонід Барац зіграє роль метросексуала Льоші, Ростислав Хайт знову виступить у ролі Слави, а Олександр Демидов і Каміль Ларін виконають ролі Саші і Каміля відповідно. Крім них на екрані з'явиться багато нових облич, в їх числі Нонна Гришаєва, Олексій Кортнєв, Максим Віторган, Олена Бабенко, Наталя Швець, Катерина Вілкова. Дія фільму відбувається напередодні Нового року в московському офісі рекламного агентства Сашка Демидова. Розмірковуючи на вічні теми, що цікавлять чоловіків середнього віку, про життя взагалі та про жінок зокрема, друзі ніяк не можуть роз'їхатися по своїх домівках. Потрібно сказати, що у фільмі будуть присутні не лише чоловічі, але і жіночі розмови, які будуть цікаві чоловікам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Леонід Барац, Ростислав Хаіт, Олександр Дємідов, Каміль Ларін, Олексій Кортнєв, Нонна Грішаєва, Альона Бабенко, Наталя Швець, Катерина Вілкова, Володимир Меньшов
Режисер
Дмитро Д’яченко
Сценарій
Леонід Барац, Каміль Ларін, Ростислав Хаіт
Прокат
З 29 грудня 2011