Татусi без шкiдливих звичок

Татусi без шкiдливих звичок (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Татусi без шкiдливих звичок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Папаши без вредных привычек /

Алекс та Кім — щаслива лесбійська пара, яка живе у Франції. Вони безмежно кохають одна одну, однак розуміють, що їх союз не буде повноцінним без чарівної малечі. Вони вирішують удочерити п’тирічну дівчинку на ім’я Майлі.

Дівчинка живе в Таїланді, і усе ніби йде за планом, однак раптом Алекс та Кім дізнаються, що за законами країни, де народилась дитинка, всиновлююча пара має бути обов’язково гетеросексуальною. Новина не з найкращих, та дівчата не здаються. Алекс намагається вмовити свого брата Сезара на сміливу авантюру, суть якої полягає в наступному: йому необхідно одружитись на Кім задля фіктивного шлюбу, після чого полетіти разом із нею до Таїланду та вдочерити Майлі.

Фільм «Татусі без шкідливих звичок» — сповнена кумедних несподіванок історія про несправжню сімейну пару, на голову якої звалились справжнісінькі випробування. Цікавості сюжету додає також той факт, що більш несхожих людей ніж Кім та Сезар, важко собі уявити. Вона — рафінована інтелектуалка, а він — збанкрутілий продавець автівок. Не дивлячись на те, що вони не в змозі витримувати одне одного, вони змушені поводитись як мила сімейна пара. Він робить це заради грошей, які йому пообіцяли заплатити, а вона – заради крихітки Майлі.

Відносини Сезара та Кім виглядають настільки натягнуто і безглуздо, що представник інтересів дитини вже починає підозрювати якусь аферу. Чи вдасться фіктивній парі, де кожен ненавидить іншого усіма фібрами душі, здійснити свій задум. Про це ви дізнаєтесь додивившись картину до самого кінця.

«Татусі без шкідливих звичок» — хвилюючий та смішний фільм, знятий за сценарієм Крістіана Клав’є та неймовірно сповнений життя, завдяки участі Жана Рено. Залишається побажати Кім та Алекс вдачі, адже вона їм неодмінно знадобиться під час подорожі до Таїланду.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Крістіан Клав’є, Жан Рено, Мюріель Робен, Єлєна Ногуерра, Мішель В’юйєрмоз, Maily Florentin Dao, Хелен Патаро, Анна Гейлор, Керолайн Англаде, Софі-Шарлотт Хассон
Режисер
Крістіан Клав’є
Сценарій
Крістіан Клав’є, Мішель Делгадо
Прокат
З 07 червня 2012
Тривалість
103 хв.