Щасливчик

Щасливчик (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щасливчик» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Счастливчик /

Головний герой стрічки "Щасливчик" - сержант морської піхоти США на ім’я Логан Тіболт (Зак Ефрон). Логан не бачить сенсу у своєму житті. Він лише виконує один наказ за іншим, з кожним разом відправляючись у все більш складні завдання.

У багатьох солдатів в армії Сполучених Штатів Америки є свої талісмани, але талісман Логана особливий. Він являє собою фотографію дівчини, яку він ніколи раніше не бачив (Тейлор Шилінг). Сержант знайшов фото після одного з нічних рейдів. Погляд дівчини був теплим і ніжним, а на зворотньому боці картки був напис "бережи себе".

Повертаючись з чергового завдання в Іраку, третього за рахунком, Логан вирішує знайти дівчину, що зображена на фотографії. Він щиро вірить, що саме вона всей цей час рятувала йому життя, і він також вірить, що фото виявилося у нього не випадково.

Логану коштувало чималих зусиль розшукати дівчину, але він все ж дізнається, що ім'я його талісман - Бет. Він також з'ясовує, де живе володарка настільки таємничого погляду. Після цього він з'являється на порозі Бет. Справа закінчується тим, що Логан влаштовується на роботу в розплідник собак, яким керує сім'я дівчини.

Спершу Бет не довіряє дивному незнайомцеві з військовим минулим. Не дивно, адже його історія дійсно дуже незвичайна. Але з часом довіра все ж виникає, що дає Логану надію, що красива дівчина стане для нього чимось більшим, аніж просто талісманом. Але не все так безхмарно: до Бет приїжджає її колишній чоловік, який до того ж переконав місцевого шерифа, що Логан небезпечний і що він переслідує дівчину.

"Щасливчик" - це зворушлива драма режисера Скотта Хікса, розказана грою чудових акторів. Це фільм для всіх закоханих, а також для тих, хто поки ще тільки шукає свій "талісман".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Зак Ефрон, Тейлор Шиллінг, Блайт Даннер, Райлі Стюарт, Джей Р. Фергюсон, Адам ЛеФевр, Роберт Хейєс, Джо Крест, Расселл Дархем Комегіс, Шарон Морріс
Режисер
Скотт Хікс
Сценарій
Уілл Феттерс, Ніколас Спаркс
Прокат
З 17 травня 2012
Тривалість
101 хв.