Любовне переплетiння

Любовне переплетiння (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Любовне переплетiння» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовный переплет /

Чи може 24-річна дівчина закохатися у чоловіка, якому за 50? Так! Фільм “Любовне переплетіння” якраз про це. Готові до скандалів та інтриг? Тоді почнемо.

Сім'ї Уоллінг і Острофф живуть посусідству і дружать уже не перший рік. Їх діти зростають разом і знають одне одного від маленького, а їх татусі бігають щоранку, обговорюючи свіжі новини. Вони збираються разом на свята і підтримують один одного у важку хвилину. Здавалося б, життя йде собі і нічого поганого не може трапитись, але... дещо таки стається. Щось, що змінило життя обох родин назавжди.

Донька подружжя Острофф на ім'я Ніна не жила із батьками уже впродовж п'яти років. Не те щоб вона палала бажанням повернутись у батьківський дім, але так склались обставини. 24-річна Ніна розійшлась з коханим і їй просто ніде було жити. І ось дівчина повертається у будинок батьків на День подяки. Переступивши поріг, вона нікого не застала вдома. Як з'ясувалось, батьки гостювали у Уоллінгів, що, зрештою, можна було передбачити. Ніна постукала у їхні двері, у яких миттю з'явився Девід Уоллінг (Хью Лорі) і, схоже, між ними проскочила іскра...

“Любовне переплетіння” - фільм із надзвичайним акторським складом. На кожну роль підібрали актора, який зміг вповні передати гаму реакцій і емоцій, граючи в діапазоні від комедій до тонкого психологізму. Фаріно розповів глядачам, що першочергово сподівався здобути на головну роль у стрічці Хью Лорі, тому сценарій був написаний спеціально під нього.

Дорога до щастя може бути досить звивистою, і саме це добре демонструє фільм “Любовне переплетіння”. Після того як Девід і Ніна уже не зможуть приховувати свої почуття, в обох родинах зацарює абсолютний безлад. Чим у результаті завершиться ця дивна історія кохання?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Х'ю Лорі, Кетрін Кінер, Олівер Платт, Еллісон Дженні
Режисер
Джуліан Фаріно
Сценарій
ЙенХелфер
Прокат
З 13 грудня 2012
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16 років