Сусіди на стрьомі

Сусіди на стрьомі (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сусіди на стрьомі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Соседи на стреме /

Наші герої, поклавши руку на серце, не такі вже й герої. Вони звичайні хлопці, які бажають хоча б час від часу втікати від своїх сімей з метою попиячити ввечері в справжній чоловічій компанії. Спільними зусиллями вони організують дружину, основною метою якої нібито є підтримання порядку в рідному районі. Але ми ж з вами знаємо, які цілі насправді переслідує ця "дружина".

«Сусіди на стрьомі» — це чудова комедія, яка змусить розсміятися навіть найдосвідченіших в цьому жанрі глядачів. Адже четвірка акторів, що грає головних героїв, знається на мистецтві комедії. Не вірите? Що ж, в такому разі можете провести невеликий експеримент: перегляньте трейлер до цього фільму і спробуйте ані разу не всміхнутися. Повірте: у вас це навряд чи вийде.

Не варто забувати, що «Сусіди на стрьомі» — це ще й фантастичний бойовик. Так-так! Ви не помилилися. Саме фантастичний бойовик! Адже безтурботне розпивання спиртного головними героями під прикриттям закінчується, як тільки сусідська варта дізнається, що в людському суспільстві насправді повнісінько інопланетян, а в повітрі повисла загроза змови. І ось тут-то події і набувають несподіваних обертів: наші дружинники розуміють, що крім них захистити рідне місто нікому. Та що там місто: загроза знищення над усім світом!

Місцева варта оголошує інопланетним гадам справжнісіньку війну! І переможець в ній буде тільки один! А якщо в ході цієї війни комусь із наших героїв належить втратити невинність — що ж, так тому і бути!

Не пропустіть найкарколомнішу комедію цього літа! Ласкаво просимо в згуртовані ряди команди дружинників. Нехай вони і трохи дивні, але зате їх наміри благі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, комедія
В головних ролях
Джона Хілл, Бен Стіллер, Вінс Вон, Річард Айоаде, Біллі Крудап, Розмарі ДеУітт, Р. Лі Ермі, Уїлл Форте, Даг Джонс, Джонні Пембертон
Режисер
Аківа Шаффер
Сценарій
Івен Голдберг, Сет Роген, Джаред Штерн
Прокат
З 23 серпня 2012
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16 років