Нескінченність (16+)

Нескінченність (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нескінченність» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Паранормальное / The Endless

Головні герої фільму – брати Аарон (Аарон Мурхед) і Джастін (Джастін Бенсон). Ще будучи дітьми, вони зуміли втекти з віддаленого поселення, де живуть члени секти. Хлопців не влаштовували суворі правила та усе, що відбувалося довкола них. Пройшли роки, і вони почали отримувати дивні повідомлення від своїх колишніх сусідів, які досі є членами спільноти. Усе те, що починає відбуватися з братами, свідчить лише про одне – дивне божество, якому вклоняються сектанти, насправді існує та має силу, обсяги якої складно уявити, і тим більше усвідомити.

Фантастичний трилер «Нескінченність» є дітищем Джастіна Бенсона. Він був спів продюсером, виконав одну з головних ролей, спільно з Аароном Мурехдом писав сценарій та зрежисував стрічку. Це четверта його режисерська робота, а усі попередні картини – жахи та трилери. В усіх своїх проектах він не обмежується лише режисурою, а максимально долучається до процесу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
хоррор, трилер, наукова фантастика
В головних ролях
Каллі Ернандес, Тейт Еллінгтон, Лью Темпл, Джеймс Джордан
Режисер
Джастін Бенсон, Аарон Мурхед
Сценарій
Джастін Бенсон
Прокат
З 12 липня 2018, орієнтовно по 18 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16+