Той ще Карлосон!

Той ще Карлосон! (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Той ще Карлосон!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тот ещё Карлосон! /

У якому амплуа постане перед нами один з кращих коміків сучасності, ви напевно вже здогадалися з назви. Але не думайте, що якщо ви побічно знайомі з головним героєм фільму за казками Астрід Ліндгрен, то зможете вгадати, про що ж нам розкаже фільм «Той ще Карлосон!».

Якщо ви ще не бачили трейлер, наполегливо рекомендується зробити це негайно, хоча і він не дасть вам уявлення про те, що ж нам буде показано в картині і навколо чого будуть розвиватися події.

А розкаже нам фільм про те, як одна смішна і забавна людина, що живе у казковому світі, потрапила у наш з вами світ. Скажемо вам по секрету, що й не Карлосон він зовсім, а просто дуже схожий на нього добрий і веселий ласун, покликаний допомагати малюкам. Живе він в країні Материків. Старійшина цієї дивовижної країни, бачити яку можуть тільки діти, доручає нашому озорному й безтурботному товстуну важливе завдання - допомогти дитині, якій ледь виповнилося 7 років. Так вже склалося, що батьки хлопчика не зійшлися характерами, через що стоять на межі розлучення. Щасливе майбутнє Малюка під загрозою, але його життя кардинально змінюється, як тільки в ній з'являється істота, так схожа на Карлосона!

«Той ще Карлосон!» - Незвичайний фільм. Надзвичайно у ньому все, починаючи від самої історії й закінчуючи плівкою, на яку її знято. Крім того, на нас чекає зустріч із такими відомими акторами, як Олег Табаков, Ігор Верник і Гоша Куценко.

Героям фільму належить дізнатися, що ж таке справжня дружба, наскільки вона може бути безкорисливою і відданою, і що вона набагато цінніше будь-яких цукерок. Не відмовте собі і своїм дітям зануритися у дивовижну казку, герої якої так нагадують наших героїв дитинства. А може, це вони і є?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
фентезі, комедія, сімейний
В головних ролях
Михайло Галустян, Нонна Грішаєва, Гоша Куценко, Олександр Олєшко, Ігор Верник, Марія Сьомкіна, Фєдя Смірнов, Степан Юрпалов, Олег Табаков, Семен Фурман
Режисер
Сарік Андреасян
Сценарій
Сарік Андреасян, Тіхон Корнєв, Павло Карнаухов
Прокат
З 15 березня 2012
Тривалість
80 хв.