Кохання з перешкодами

Кохання з перешкодами (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання з перешкодами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь с препятствиями /

«Які такі перешкоди можуть бути у любові?» Запитаєте ви. Самі звичайні: діти. Ви запитаєте: «Але як же? Адже діти — невід'ємна частинка щасливої родини!». Звичайно ж, ви маєте рацію! Але тільки не в тому випадку, коли їх вітчим — музикант-естет, який звик насолоджуватися життям в гордій самотності або ж у компанії дівчат легкої поведінки.

«Кохання з перешкодами» — фільм для людей, які вірять в кохання. Він для тих, хто знає, наскільки сильне це почуття, і бачив своїми очима, як воно здатне змінювати людей. Чи змінить любов і головного героя картини. Знайомтеся: Олександр. Ніхто і ніколи не подумав би, що його волелюбна натура дозволить йому зануритися в настільки несподівану любовну пригоду, адже в об'єкта його обожнювання — Шарлотти — цілих троє дітей! Олександр — музикант і творець, який живе безтурботним і веселим життям, перебуваючи в повній гармонії з самим собою, купаючись в увазі красивих дівчат і проводячи вечори з друзями. Музика — його друга натура, в той час як друга натура Шарлотти — робота і турбота про трьох діточок. Вона двічі була заміжнею. Що ж може об'єднувати цих людей?

«Кохання з перешкодами» — картина про те, як сильно може змінитися людина для того, щоб залишитися поруч зі своєю коханою. Зрештою, діти — це своєрідна музика життя, яку Олександру доведеться полюбити всім серцем. Не пропустіть зворушливу романтичну комедію, здатну розтопити навіть самі черстві серця.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Гад Ельмалех, Софі Марсо, Моріс Бартелемі, Франсуа Берлеан, Майкл Абітебул, Джулі-Енн Рот, Маша Меріл, Франсуа Вінчентеллі, Timéo Leloup, Мілена Широн
Режисер
Джеймс Хат
Сценарій
Джеймс Хат, Соня Шілліто
Прокат
З 16 серпня 2012
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16 років