Замiж на 2 днi

Замiж на 2 днi (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Замiж на 2 днi» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Замуж на 2 дня / Un plan parfait

Кажуть, перший шлюб ніколи не буває вдалим. Принаймні в родині головної героїні Ізабель (Діана Крюгер) завжди було саме так. Це схоже на якесь давнє прокляття. Адже, як інакше пояснити факт, що всі без винятку жінки цієї родини зазнають поразки у першому шлюбі?

...Нарешті Ізабель зустріла чоловіка своєї мрії: він розумний, привабливий, мужній і, здається, кохає її не менше, ніж вона його. Однак Ізабель не поспішає казати «так». Порадившись із сестрою, вона приймає непросте, але, на її думку, розумне рішення: вийти заміж за першого-ліпшого й розлучитися вже за кілька днів. «Перший-ліпший» (Дені Бун) віднайшовся у літаку, і, звісно ж, він ні про що не здогадується.

Хлопця, якому доведеться пережити найкоротший у світі шлюб, звати Жан-Ів. На перший погляд, він геть непрезентабельний і безглуздий, але він полюбляє пригоди і мандрівки. Тож Ізабель і оком не моргнула, як уже летіла у свій медовий місяць до Росії. Що й казати, з таким хлопцем нудьгувати не доведеться.

Розділивши з Жан-Івом усі приємності подорожі Росією та сходження на Кіліманджаро, Ізабель вирішує покинути його. Спершу вона не говорить йому про це прямо, але всіляко натякає, мовляв, вони не пара. Це жорстоко, але Ізабель повинна дотримуватись початкового плану, адже у Франції на неї чекає справжній наречений.

«Заміж за 2 дні» — це легка й жартівлива французька комедія, сповнена життєствердного гумору та тепла. Чи вдасться Ізабель обдурити долю й зняти з себе вінок безшлюбності, а може, доля обдурить її?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія, пригоди
В головних ролях
Дайан Крюгер, Дені Бун, Аліс Поль, Робер Планьоль
Режисер
Паскаль Шомель
Сценарій
Йохан Кромбі, Лорен Зейтун
Прокат
З 06 грудня 2012
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
14 років