Зустріч однокласників (16+)

Зустріч однокласників (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зустріч однокласників» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Встреча одноклассников / Зустріч однокласників

Троє давніх друзів колись навчалися у одному класі. З моменту закінчення школи пройшло вже 25 років. Планується зустріч випускників, тож перш ніж їхати туди вони збираються разом, аби згадати молодість. Валерій (Валерій Харчишин) став рок-зіркою, Андрій (Андрій Бурим) має свій бізнес, а Олексій (Олексій Нагрудний) займається архітектурою. Попри різні досягнення та невдачі в житті, жоден з них не вважає, що має чим хвастатися. Аби підбадьоритися перед зустріччю з колишніми однокласниками, троє друзів вирішують сходити разом на вечірку.

Комедія «Зустріч однокласників» від українського режисера Валентина Шпакова розповість як воно, зустрітися друзям через багато років після закінчення школи. Одну з головних ролей у стрічці зіграв лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Для нього це не перший досвід роботи у кіно. У 2018 році вийшла стрічка «Легенда Карпат», де він зіграв роль Олекси Довбуша. Також у стрічці зіграв шоумен Андрій Бурим та актор і телеведучий Олексій Нагрудний.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Валерій Харчишин, Андрій Бурим, Олексій Нагрудний
Режисер
Валентин Шпаков
Сценарій
Клаудія Бодерке, Ларс Меринг, Сергій Сус, Дмитро Шостак, Олексій Супрун, Валентин Шпаков
Прокат
З 31 січня 2019, орієнтовно по 20 лютого 2019
Прем'єрний період
До 06 лютого 2019
Знижки
З 07 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+