24 лютого, пт
Вартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

Сучасний кінокомплекс Планета Кіно відкрився у Харкові у грудні 2012 року. Головна особливість кінотеатру – зали IMAX та 4DX. Крім цього є ще 5 залів з технологією Cinetech+ для показу фільмів у форматах 2D і 3D. Одночасно ми можемо прийняти понад 1400 відвідувачів. Сеанси починаються кожні 15-20 хвилин!

Діє спеціалізована каса, де ти завжди можеш:

 • купити персональні 3D-окуляри;
 • роздрукувати електронні квитки;
 • отримати безкоштовний квиток до Дня народження;
 • придбати квитки за бонуси;
 • отримати квитки, якщо ти маєш запрошення чи сертифікати;
 • здійснити попередню покупку квитків.
 • Технологія IMAX

  Особливості технології IMAX:

 • екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;
 • звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи у звичайних кінотеатрах;
 • вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;
 • всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;
 • у залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для найкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;
 • розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.
 • Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися у розділі IMAX на нашому сайті.

  Зал IMAX

  Зал IMAX розрахований на 428 відвідувачів. Подібні зали є у Києві, Одесі, Львові. Фільми спеціально адаптуються для показу у технології IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю $ 26 млн. кожна.

  Екран IMAX

  Розмір екрану IMAX у середньому – 13 м на 22 м.

  Ти можеш бути абсолютно впевненим, стверджуючи, що екран IMAX у два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану у залі Cinetech+ харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого 13 метрів!

  При цьому необхідно розуміти, що розмістити у приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

  Окуляри IMAX

  3D-окуляри IMAX видаються безкоштовно перед кожним сеансом. Після закінчення перегляду їх необхідно повернути контролерам при виході із залу.

  На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі Планета Кіно всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

  За бажанням ти можеш придбати власні окуляри IMAX у касі кінотеатру. Вони дуже зручні! Проте пам’ятай, що окуляри для IMAX та інших залів — різні.

  Зал 4DX

  В Україні зали 4DX є в Одесі, Львові, Харкові та скоро з'явиться у Києві. Це унікальна південнокорейська технологія. Рухомі крісла, бризки води, туман, вітер і запахи допоможуть тобі відчути себе частиною подій, які розгортаються на екрані. Детальніше про нову технологію читай на сайті у розділі 4DX.

  Екран 4DX

  Технологія 4DX представлена абсолютно окремо від технології IMAX. В одному залі – технологія IMAX, а в іншому – 4DX. Південнокорейська технологія 4DX дуже цікава своїми спецефектами (рухомі крісла, бризки води, вітер, мильні бульбашки, запахи, блискавки), але не має численних переваг IMAX, у тому числі і величезного екрану. Так, розмір екрану 4DX у Харкові – 6 м на 11, 2 м.

  Зали з технологією Сinetech+

  У кінотеатрі є також 5 залів з технологією Сinetech+ для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – на 143-160 місць кожен. Розмір екрану в залах – 5,4 м на 10 м.

  Глибокий звук, зручні крісла і неперевершена атмосфера залу. З технологією Сinetech+ ти отримуєш більше вражень, турботи і комфорту. Детальніше про нову технологію Сinetech+ читай тут.

  Звичайно, найбільш комфортними тут будуть VIP-місця. Це шкіряні крісла, які набагато ширші за звичайні, з набагато більш широкими підлокітниками і зручними підставками для напоїв. Натиснувши на кнопку, ти зможеш прийняти положення лежачи або напівлежачи. Це дозволить тобі відчути себе у нашому кінотеатрі краще, ніж у себе вдома!

  Персональні 3D-окуляри

  В інших кінотеатрах (не у Планеті Кіно) тобі за додаткову плату (3D-сеанси коштують дорожче за 2D) дають в оренду 3D-окуляри, які щойно повернули з попереднього сеансу. Ми так не робимо, ми пропонуємо відвідувачам персональні 3D-окуляри. Це гігієнічно, зручно, екологічно та вигідно! Окулярами можна користуватися кілька разів та економити на відвідуванні кіно – на відміну від інших кінотеатрів, у нас сеанси у 3D та 2D коштують однаково.

  Персональні 3D-окуляри у Планеті Кіно продаються в індивідуальній упаковці, ними ніхто не користувався раніше, а значить, на них немає чужих мікробів та подряпин. А користуючись ними повторно, ти зменшуєш кількість пластику, що потребує утилізації! При цьому вартість нових персональних 3D-окулярів у нас – символічна, вона дорівнює різниці, яку ти зазвичай доплачуєш у інших кінотеатрах за 3D сеанси, але отримуєш при цьому брудні та подряпані окуляри.

  Ціна персональних 3D-окулярів складає 15 грн.

  Як нас знайти?

  Кінотеатр знаходиться у ТРЦ «Французький бульвар».

  Безкоштовний автобус до ТРЦ курсує безперервно з інтервалом 5-10 хвилин від найближчої станції метро «Площа Повстання». Для того, щоб скористатися безкоштовним автобусом мати карту учасника Клубу не обов'язково.

  Паркінг

  Біля ТРЦ «Французький бульвар» є цілодобовий дворівневий паркінг. Перший рівень – частково критий, другий рівень паркінгу – відкритий. По території паркінгу ходить охоронець. Також частина камер ТРЦ спрямована на парковку. При цьому ми все одно просимо не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними поліції, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні скоюється дуже багато крадіжок.

  Як купити квитки у кіно?

  У нашому попкорн-барі та касах ти можеш розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами. Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо ти не хочеш стояти у черзі, найпростіший спосіб купити квитки – придбати їх на сайті або через мобільний додаток Планета Кіно.

  Квитки, придбані через сайт, ти можеш роздрукувати на домашньому принтері або у спеціалізованій касі кінотеатру без черги.

  Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки квиток зберігається в телефоні, і ти показуєш його контролеру прямо на екрані свого мобільного.

  Попкорн-бар

  На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути трейлери кращих IMAX-прем'єр.

  Зверни увагу, в нашому барі є вигідне комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

  Будь ласка, враховуй те, що у наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми підбираємо такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре запаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

  Wi-Fi

  Планета Кіно забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

  Гардероб/санвузол

  Наші гардероби працюють тільки для глядачів Планети Кіно. Відвідувачі ТРЦ постійно залишали свої речі у нас, і місця для твоїх просто не лишалось. Тому щоб здати речі, треба показати квиток на фільм. Гардероб працює до 22.00.

  На території кінотеатру є свій санвузол. Також на цьому поверсі є санвузол ТРЦ.

  Де залишити дітей?

  Доки ти в кіно, діти можуть весело провести час у клубі «Сюрприз», розташованому в ТРЦ «Французький бульвар». За дитиною буде закріплений інструктор (няня). Для дитини тут продумані найцікавіші розваги: лабіринт, батут, малювання, ігри з аніматором. Вік дітей: від 3-х до 11-ти років. Детальніше про клуб можна прочитати на сторінці Vkontakte.

  Клуб Планета Кіно

  Нагадуємо також, що у кінотеатрі діє програма лояльності – Клуб Планета Кіно. За кожну витрачену гривню ти отримуєш один бонус. Ці бонуси ти можеш обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів. Також кожен учасник Клубу отримує безкоштовний квиток до Дня народження!

  Кіоск реєстрації у Клубі

  У харківському кінотеатрі є кіоск реєстрації у Клубі. Кожен бажаючий самостійно зможе зареєструватися у нашій програмі лояльності Клуб Планета Кіно.

  Зверни увагу, якщо ти вже заповнював Анкету учасника Клубу у нашому кінотеатрі, на сайті або у мобільному додатку, повторно реєструватися тобі непотрібно. Твій акаунт є спільним на всіх наших ресурсах.

  Поряд з кіоском наш консультант з радістю надасть інформацію на будь-які питання, зокрема про Клуб Планета Кіно, мобільний додаток, порядок нарахування та списання бонусів, купівлю квитків та інше. Він також допоможе, якщо у тебе виникнуть труднощі під час реєстрації.

  Постійні знижки

  У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

  Детальніше читайте на сайті в розділі Знижки.

  Розіграші

  Ти можеш слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Facebook, Instagram та ВКонтакте. Ми постійно проводимо розіграші квитків та кіносувенірів.

  Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

  Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані у прокаті у нашому кінотеатрі.

  Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

  Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується у додатку до договору по кожному фільму, який демонструється у мережі наших кінотеатрів.

  Планета Кіно. Обертається навколо тебе

  Зали

  IMAX2D/3D 428 місць
  4DX2D/3D 120 місць
  Cinetech+2D/3D 150 місць
  Cinetech+2D/3D 160 місць
  Cinetech+2D/3D 143 місця
  Cinetech+2D/3D 160 місць
  Cinetech+2D/3D 143 місця
  5
  Твої квитки чекають на тебе!
  Вони чекатимуть ще
  Купити
  Листай щоб обрати потрібні фільми