Адреса

Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30

Кінокомплекс «Планета Кіно ІМАХ» знаходиться в ТРЦ «King Cross Leopolis» на виїзді зі Львова

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щоденно з 9:00 до 22:00, усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

21 квiтня вiвторок
22 квiтня середа
Розклад на у Львові
Ранок
День
Вечір
Ніч
Планета кіно, ЛьвівВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

«Планета Кіно IMAX» у Львові

Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно IMAX» відкрився у Львові 16 грудня 2010 року. Головна особливість кінотеатру – зал IMAX. Крім цього є ще 6 цифрових залів для показу фільмів у форматах 2D і 3D. Сеанси тут розпочинаються щоп'ятнадцять хвилин. Для найвибагливіших глядачів встановлені VIP-місця. Одночасно ми можемо прийняти 1600 відвідувачів! Сеанси починаються кожні 15-20 хвилин!

Ми також раді повідомити, що у львівському кінотеатрі «Планета Кіно IMAX» у травні 2015 року ми плануємо відкрити кінозал формату 4DX.

Діє спеціалізована каса, де Ви завжди можете:

- Купити одноразові 3D окуляри (для тих, хто купив квитки онлайн);

- Роздрукувати електронні квитки;

- Отримати безкоштовний квиток у день народження;

- Придбати квитки за бонуси;

- Отримати квитки, якщо Ви маєте запрошення чи сертифікати;

- Здійснити попередню покупку квитків.

Роздрукувати квитки у львівському кінотеатрі можна також у промоутера.

Зверніть, будь ласка, увагу, що після 23.00 вихід із ТРЦ, де знаходиться наш кінокомплекс, здійснюється тільки через підземні паркінги. Два центральних виходи, що розташовані поблизу кінотеатру недоступні, через те, що зачинена торгова галерея та супермаркет "Ашан".

Особливості технології IMAX:

• екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;

• звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи в звичайних кінотеатрах;

• вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;

• всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;

• в залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для щонайкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;

• розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.

Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися в розділі IMAX на нашому сайті.

Зал IMAX

Зал IMAX розрахований на 374 відвідувачів. Подібних залів в Україні є ще чотири – у Києві, Одесі, Харкові та Ялті. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю $ 26 млн. кожна.

Екран IMAX

Розмір екрану IMAX в середньому – 13 м на 22 м.

Ви можете бути абсолютно впевнені, стверджуючи, що екран IMAX в два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану в звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

При цьому необхідно розуміти, що розмістити в приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

Окуляри IMAX

3D-окуляри IMAX видаються безкоштовно перед кожним сеансом. Після закінчення перегляду їх необхідно повернути контролерам при виході із залу.

На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно IMAX» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

Цифрові зали для 2D-і 3D-фільмів

У кінотеатрі є також 6 цифрових залів для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – на 132-280 місць. Розміри екранів: один зал – 5,5 м на 10 м; три зали – 6 м на 11 м; 2 зали – 8м на 14 м. Якість звуку і зображення на високому рівні. Тільки найдорожчі фільми конвертуються у формат IMAX, всі інші фільми ми дивимося у звичайних залах. У даному випадку яскраве 3D забезпечує провідна технологія та обладнання Dolby.

Одноразові 3D-окуляри

У Львові, в липні 2014 року, у цифрових залах впроваджується нова технологія 3D-показу. У зв'язку з цим виникла необхідність ввести нові одноразові 3D-окуляри. Вони справді відрізняються від попередніх, які були призначені для системи Dolby. Окуляри і екран – це ціла система кінопоказу, яку не можна роз'єднувати. Саме злагоджена і до дрібниць продумана конструкція двох складових кінопоказу створює для Вас красу картинки.

Зверніть увагу, що ціна окулярів не включена у вартість квитка. Тому їх необхідно придбати окремо. Перевагою одноразових окулярів є те, що Ви можете використовувати їх кілька разів. Таким чином, ціна квитків для вас буде дешевшою.

Ви можете зберігати окуляри самостійно та бути впевненими у тому, що ними ніхто не користується окрім Вас. Не забувайте щоразу брати окуляри з собою на перегляд у кіно.

Ціна одноразових 3D-окулярів

У Львові з липня діятиме схема продажу окулярів, як і в наших кінотеатрах в Одесі, Харкові та Сумах. Просимо Вас ознайомитися з нею:

• Якщо Ви купуєте квитки в касі кінотеатру, ціна окулярів – 5 грн;

• Якщо Ви купили електронний квиток онлайн, покажіть його касиру або промоутеру – ціна окулярів для Вас також складатиме 5 грн;

• Якщо Ви купуєте квитки за бонуси або використовуєте запрошення/ подарунковий сертифікат, ціна окулярів – 10 грн;

• Якщо Ви отримали безкоштовний квиток до Дня народження, ціна окулярів – 10 грн;

• Якщо Ви берете на 3D-сеанс дитину до 6 років, вона може безкоштовно дивитися кіно разом з Вами, але окреме місце їй не надається. Дитині також треба купити 3D-окуляри, їхня ціна складатиме – 10 грн;

• Якщо Ви не купуєте квиток, ціна окулярів – 15 грн.

VIP-місця

VIP-ряд є в кожному залі кінотеатру (крім залу IMAX). Зазвичай, це останній ряд в залі – улюблені місця справжніх знавців кіно. Квитки на VIP-крісла трохи дорожчі, але рівень комфорту набагато вищий.

Це зручні шкіряні крісла зі спеціальною кнопкою-регулятором – натиснувши на неї, ви можете розкласти крісло, висунути підставку для ніг. Таким чином ви перетворюєте крісло на чудовий диванчик. VIP-крісло набагато ширше, за звичайне: ширше і саме сидіння, і спинка, і підлокітники. Ви потонете у ньому. Завдяки спеціальній підставці для ніг, схожій на зручний пуф, ви зможете витягнутися в кріслі і відчути себе, як вдома на дивані перед телевізором. Підставки з підстаканниками також продумані – їх дві, вони металеві, широкі, розташовані по обидві сторони крісла, і для напоїв, і для попкорну.

Як нас знайти?

Кінокомплекс розташований у ТРЦ «King Cross Leopolis». За 7 хвилин сюди можна дістатися з центру міста; за 10 хвилин – від місцевого аеропорту.

До кінотеатру легко добратися як автомобілем, так і громадським транспортом. Це кінцева зупинка маршрутних автобусів №3а, 10, 25, 40.

Паркінг

ТРЦ «King Cross Leopolis» має власний паркінг. Частково він підземний, закритий, а частково – відкритий.

Зверніть увагу, після 23:00 вхід та вихід з кінотеатру здійснюється через підземний паркінг – жовта та зелена секції. Тому, приїжджаючи на нічні сеанси, рекомендуємо Вам паркуватися саме в цих секціях.

Просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні стається дуже багато крадіжок.

Як купити/забронювати квитки в кіно?

У нашому барі та касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти.

Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо Ви не хочете стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – замовити їх через сайт planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно IMAX».

Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері, у наших касирів або в терміналах самообслуговування у кінотеатрах. Вам необхідно лише знати номер замовлення.

Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається в телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані вашого мобільного.

З 20 жовтня 2014 року ми змушені були відмінити функцію бронювання квитків, оскільки гостро постала проблема «не викупленої броні». У майбутньому ми плануємо повернути можливість бронювання. Вона буде доступна лише для власників Клубної Карти. Також буде діяти система штрафів та блокування для тих, хто не викуповує заброньовані квитки.

Бар "Планета Кіно IMAX"

На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, почитати щомісячний журнал "Планета кіно IMAX", переглянути трейлери кращих IMAX-прем'єр.

Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн; пиво + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

Wi-Fi

"Планета Кіно IMAX" забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Гардероб/санвузол

На відміну від багатьох інших кінотеатрів ми маємо власний гардероб, тож глядачеві не треба під час сеансу тримати верхній одяг у себе на колінах. Тут же Ви можете залишити невелику ручну поклажу та продукти харчування. У гардероб допускається здавати лише негабаритні речі. Ми зробимо усе можливе аби забезпечити надійну охорону Вашим речам, але адміністрація не несе відповідальність за їх збереження. Також на території кінотеатру є вбиральня, за чистотою якої постійно слідкує наш персонал. Гардероб працює до 22.00

Де залишити дітей?

У ТРЦ «King Cross Leopolis» є прекрасний і величезний «ЛеоПарк». Здоровий відпочинок, свобода руху дитини та її гармонійний творчий розвиток – ось головні принципи роботи «Леопарку». Це територія безпеки для дитини. Тут вона не буде сумувати! Досвідчені аніматори покажуть їй як пройти лабіринт, покататись на автодромі, пострибати на справжніх батутах, танцювати міні-диско, виступати на справжній сцені. Тут завжди можна залишити малечу (від 4-х років) на кілька годин, доки Ви самі насолоджуватиметесь дорослим кіно.

Клуб "Планета Кіно IMAX"

Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клуб «Планета Кіно IMAX». У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше про Клуб і допоможуть оформити Клубну Карту. Це накопичувальна картка, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції в барі.

За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Дані бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і пепсі. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються прем'єрні покази фільмів. Не забувайте, що кожному члену Клубу «Планета кіно IMAX» ми даруємо квиток з нагоди Дня народження!

Столик промоутерів

У всіх кінотеатрах "Планета Кіно IMAX" є столик промоутерів. Наші консультанти з радістю нададуть Вам відповіді на всі питання, зокрема про мобільний додаток, Клубну Карту, порядок нарахування та списання бонусів, покупку чи бронювання квитків та інші.

День глядача

Пам'ятайте, що кожен вівторок у нашому кінотеатрі День глядача. У цей день на всі сеанси ціни максимально знижені для всіх відвідувачів! У Вас також є можливість купити у цей день спеціальне комбо-меню в барі за мінімальною ціною.

Постійні знижки

У нас постійно діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів. Для цих категорій глядачів діють знижені ціни на квитки.

Школярі допускаються на сеанси з 14:00, а під час шкільних канікул – у будь-який час.

Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

Розіграші

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках VKontakte та Facebook.

Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

Зверніть увагу, щотижня ми розігруємо по 1000 бонусів серед покупців комбо-меню. Детальніше про акцію можна прочитати тут.

Запрошуємо Вас брати участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

Ласкаво просимо у фантастичний світ "Планета Кіно IMAX"!

Зали

Dolby 3D 280 місць
IMAX 374 місця
Dolby Digital Cinema 271 місце
Dolby Digital Cinema 132 місця
Dolby Digital Cinema 132 місця
Dolby Digital Cinema 184 місця
Бар
Dolby 3D 144 місця

Події та промо-акції

у Львові
RSS

Підвищення цін у День глядача

Вітаємо переможців!

Актуалізація номерів телефонів власників Клубних Карт

Планета Кіно вітає з Великоднем!

Вітаємо переможців!