Адреса

Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30

Кінокомплекс «Планета Кіно» знаходиться в ТРЦ «King Cross Leopolis» на виїзді зі Львова

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щоденно з 9:00 до 22:00, усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

26 травня четвер
27 травня п'ятниця
Розклад на у Львові (King Cross)
Ранок
День
Вечір
Ніч
Планета кіно, ЛьвівВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

Аліса в задзеркаллі

10:00 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15

Голограма для короля

10:00 12:00 14:05 18:30 23:00

Пристебніть ремені

16:10 20:35

Люди Ікс: Апокаліпсис

10:30 13:20 16:10 19:00 21:50

Сусіди 2

18:10 20:10 21:40 22:10 23:45

Angry Birds у кіно

11:00 13:00 15:05 17:15 19:25

Кохання не за розміром

13:20

Перший месник: Протистояння

10:30 15:20 23:30

Нестерпні леді

13:15 18:00

Зоотрополіс

11:00 15:40

«Планета Кіно» у Львові (King Cross)

Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно» (King Cross) відкрився у Львові 16 грудня 2010 року. Головна особливість кінотеатру – зал IMAX. Крім цього є ще 6 цифрових залів для показу фільмів у форматах 2D і 3D. Сеанси тут розпочинаються щоп'ятнадцять хвилин. Для найвибагливіших глядачів встановлені VIP-місця. Одночасно ми можемо прийняти 1600 відвідувачів! Сеанси починаються кожні 15-20 хвилин!

Діє спеціалізована каса, де Ви завжди можете:

- Купити персональні 3D окуляри (для тих, хто купив квитки онлайн);

- Роздрукувати електронні квитки;

- Отримати безкоштовний квиток до дня народження;

- Придбати квитки за бонуси;

- Отримати квитки, якщо Ви маєте запрошення чи сертифікати;

- Здійснити попередню покупку квитків.

Роздрукувати квитки у львівському кінотеатрі можна також у промоутера.

Зверніть, будь ласка, увагу, що після 23.00 вихід із ТРЦ, де знаходиться наш кінокомплекс, здійснюється тільки через підземні паркінги. Два центральних виходи, що розташовані поблизу кінотеатру недоступні, через те, що зачинена торгова галерея та супермаркет «Ашан».

Особливості технології IMAX:

• екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;

• звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи в звичайних кінотеатрах;

• вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;

• всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;

• в залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для щонайкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;

• розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.

Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися в розділі IMAX на нашому сайті.

Зал IMAX

Зал IMAX розрахований на 374 відвідувачів. Подібних залів в Україні є ще чотири – у Києві, Одесі, Харкові та Ялті. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю $ 26 млн. кожна.

Екран IMAX

Розмір екрану IMAX в середньому – 13 м на 22 м.

Ви можете бути абсолютно впевнені, стверджуючи, що екран IMAX в два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану в звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

При цьому необхідно розуміти, що розмістити в приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

Окуляри IMAX

3D-окуляри IMAX видаються безкоштовно перед кожним сеансом. Після закінчення перегляду їх необхідно повернути контролерам при виході із залу.

На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно IMAX» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

Цифрові зали для 2D-і 3D-фільмів

У кінотеатрі є також 6 цифрових залів для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – на 132-280 місць. Розміри екранів: один зал – 5,5 м на 10 м; три зали – 6 м на 11 м; 2 зали – 8м на 14 м. Якість звуку і зображення на високому рівні. Тільки найдорожчі фільми конвертуються для показу в IMAX, всі інші фільми ми дивимося у звичайних залах. У даному випадку яскраве 3D забезпечує провідна технологія та обладнання, яке ми спеціально оновили, для того, щоб наші глядачі мали можливість дивитися кіно у найкращій якості.

Персональні 3D-окуляри

У Львові, в липні 2014 року, у цифрових залах була запроваджена нова технологія 3D-показу. Це особлива технологія, яка передбачає використання персональних 3D-окулярів. Вони справді відрізняються від попередніх, які були призначені для системи Dolby. Окуляри і екран – це ціла система кінопоказу, яку не можна роз'єднувати. Саме злагоджена і до дрібниць продумана конструкція двох складових кінопоказу створює для Вас якісну картинки та максимально глибоке 3D.

Ми навмисно не включаємо в ціну квитка вартість окулярів та даємо можливість вибору - купувати щоразу нові окуляри, чи використовувати їх кілька разів і таким чином економити на відвідуванні кіно.

Ви можете дбайливо зберігати та доглядати за окулярами самостійно та бути впевненими у тому, що ними ніхто не користується окрім Вас. Не забувайте щоразу брати окуляри з собою на перегляд у кіно.

Ціна персональних 3D-окулярів складає 15 грн. Персональні 3D-окуляри можна купити у попкорн-барі, касі та спеціалізованій касі кінотеатру.

VIP-місця

VIP-ряд є в кожному залі кінотеатру (крім залу IMAX). Зазвичай, це останній ряд в залі – улюблені місця справжніх знавців кіно. Квитки на VIP-крісла трохи дорожчі, але рівень комфорту набагато вищий.

Це зручні шкіряні крісла зі спеціальною кнопкою-регулятором – натиснувши на неї, ви можете розкласти крісло, висунути підставку для ніг. Таким чином ви перетворюєте крісло на чудовий диванчик. VIP-крісло набагато ширше, за звичайне: ширше і саме сидіння, і спинка, і підлокітники. Ви потонете у ньому. Завдяки спеціальній підставці для ніг, схожій на зручний пуф, ви зможете витягнутися в кріслі і відчути себе, як вдома на дивані перед телевізором. Підставки з підстаканниками також продумані – їх дві, вони металеві, широкі, розташовані по обидві сторони крісла, і для напоїв, і для попкорну.

Як нас знайти?

Кінокомплекс розташований у ТРЦ «King Cross Leopolis». За 7 хвилин сюди можна дістатися з центру міста; за 10 хвилин – від місцевого аеропорту.

До кінотеатру легко добратися як автомобілем, так і громадським транспортом. Це кінцева зупинка маршрутних автобусів №3а, 10, 25, 40.

Паркінг

ТРЦ «King Cross Leopolis» має власний паркінг. Частково він підземний, закритий, а частково – відкритий.

Зверніть увагу, після 23:00 вхід та вихід з кінотеатру здійснюється через підземний паркінг – жовта та зелена секції. Тому, приїжджаючи на нічні сеанси, рекомендуємо Вам паркуватися саме в цих секціях.

Просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні стається дуже багато крадіжок.

Як купити квитки в кіно?

У нашому барі та касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти.

Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо Ви не хочете стояти у черзі, найпростіший спосіб купити квитки – придбати їх на сайті planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно».

Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері або у спеціалізованій касі кінотеатру без черги.

Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не потрібно роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається у телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані Вашого мобільного.

Попкорн-бар «Планета Кіно»

На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути трейлери кращих IMAX-прем'єр.

Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

Будь ласка, враховуйте те, що до нашого кінозалу можна брати тільки їжу та напої, придбані у нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре запаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

Wi-Fi

«Планета Кіно» забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Гардероб/санвузол

На відміну від багатьох інших кінотеатрів ми маємо власний гардероб, тож глядачеві не треба під час сеансу тримати верхній одяг у себе на колінах. Тут же Ви можете залишити невелику ручну поклажу та продукти харчування. У гардероб допускається здавати лише негабаритні речі. Ми зробимо усе можливе аби забезпечити надійну охорону Вашим речам, але адміністрація не несе відповідальність за їх збереження. Також на території кінотеатру є вбиральня, за чистотою якої постійно слідкує наш персонал. Гардероб працює до 22.00

Клубна Карта

Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клубна Карта. У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше про Клубну Карту і допоможуть оформити Клубну Карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції у барі.

За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Ці бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для власників Клубної Карти діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів. Також кожен власник Клубної Карти отримує безкоштовний квиток до Дня народження!

Столик промоутерів

У всіх кінотеатрах «Планета Кіно» є столик промоутерів. Наші консультанти з радістю нададуть Вам відповіді на всі питання, зокрема про мобільний додаток, Клубну Карту, порядок нарахування та списання бонусів, покупку чи бронювання квитків та інше.

День глядача

Пам'ятайте, що кожен вівторок у нашому кінотеатрі День глядача. У цей день на всі сеанси ціни максимально знижені для всіх відвідувачів до 18.00! У Вас також є можливість купити у цей день спеціальне комбо-меню в барі за мінімальною ціною.

Знижки

У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

Розіграші


Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Instagram, VKontakte та Facebook. Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

Запрошуємо Вас взяти участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється у мережі наших кінотеатрів.

Ласкаво просимо у фантастичний світ «Планета Кіно»!

Зали

Dolby 3D 280 місць
IMAX 374 місця
Dolby Digital Cinema 271 місце
Dolby Digital Cinema 132 місця
Dolby Digital Cinema 132 місця
Dolby Digital Cinema 184 місця
Бар
Dolby 3D 144 місця

Події та промо-акції

у Львові