21 лютого, вт

Сучасний кінокомплекс Планета Кіно відкрився у Сумах 20 вересня 2013 року. Головна особливість кінотеатру – яскраве 3D, а також зручна для кожного глядача програма лояльності. П’ятизальний кінокомплекс може прийняти більше 500 глядачів одночасно. Сеанси починаються кожні 15 хвилин.

Зали з технологією Сinetech+

У кінотеатрі є 5 залів з технологією Сinetech+ для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – по 100 місць кожен. Розмір екрану у залах – 4,5 м на 8 м.

Глибокий звук, зручні крісла і неперевершена атмосфера залу. З технологією Сinetech+ ти отримуєш більше вражень, турботи і комфорту. Детальніше про нову технологію Сinetech+ читай тут.

Персональні 3D-окуляри

В інших кінотеатрах (не у Планеті Кіно) тобі за додаткову плату (3D-сеанси коштують дорожче за 2D) дають в оренду 3D-окуляри, які щойно повернули з попереднього сеансу. Ми так не робимо, ми пропонуємо відвідувачам персональні 3D-окуляри. Це гігієнічно, зручно, екологічно та вигідно! Окулярами можна користуватися кілька разів та економити на відвідуванні кіно – на відміну від інших кінотеатрів, у нас сеанси у 3D та 2D коштують однаково.

Персональні 3D-окуляри у Планеті Кіно продаються в індивідуальній упаковці, ними ніхто не користувався раніше, а значить, на них немає чужих мікробів та подряпин. А користуючись ними повторно, ти зменшуєш кількість пластику, що потребує утилізації! При цьому вартість нових персональних 3D-окулярів у нас – символічна, вона дорівнює різниці, яку ти зазвичай доплачуєш у інших кінотеатрах за 3D сеанси, але отримуєш при цьому брудні та подряпані окуляри.

Ціна персональних 3D-окулярів складає 15 грн.

Як нас знайти?

Кінокомплекс Планета Кіно знаходиться у торговельно-розважальному центрі «Мануфактура», за адресою вул. Харківська, 2/2. Це центральна вулиця міста – кінотеатр розташований неподалік від набережної. З будь-якої точки міста ти дуже легко дістанешся до нас.

Паркінг

Біля ТРЦ «Мануфактура» є велика безкоштовна відкрита парковка на 450 машин. Просимо не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними поліції, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні стається дуже багато крадіжок.

Як купити квитки у кіно?

У нашому попкорн-барі та касах ти можеш розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами.

Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо ти не хочеш стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – придбати їх через сайт або через мобільний додаток Планета Кіно.

Квитки, придбані через сайт, ти можеш роздрукувати на домашньому принтері або у касирів кінотеатру. Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки квиток зберігається в телефоні, і ти показуєш його контролеру прямо на екрані свого мобільного.

Попкорн-бар

На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути трейлери кращих прем'єр.

Зверни увагу, у нашому попкорн-барі є вигідне комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

Будь ласка, враховуй те, що у наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми підбираємо такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

Wi-Fi

Планета Кіно забезпечує всіх своїх глядачів безкоштовним доступ до Wi-Fi.

Гардероб/санвузол

У кінотеатрі є власний гардероб. Час роботи: з 10:00 до 22:00. Ти можеш лишити тут сумки, портфелі та іншу негабаритну поклажу.

У ТРЦ «Мануфактура» є три вбиральні, одна з яких розташовується якраз біля нашого кінокомплексу. Врахуй, будь ласка, що вони не належать нам, і ми не маємо можливості контролювати якість їхньої роботи.

Клуб Планета Кіно

Нагадуємо також, що у кінотеатрі діє програма лояльності – Клуб Планета Кіно. За кожну витрачену гривню ти отримуєш один бонус. Ці бонуси ти можеш обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів. Також кожен учасник Клубу отримує безкоштовний квиток до Дня народження!

Кіоск реєстрації у Клубі

У сумському кінотеатрі є кіоск реєстрації у Клубі. Кожен бажаючий самостійно зможе зареєструватися у нашій програмі лояльності Клуб Планета Кіно.

Зверни увагу, якщо ти вже заповнював Анкету учасника Клубу у нашому кінотеатрі, на сайті або у мобільному додатку, повторно реєструватися тобі непотрібно. Твій акаунт є спільним на всіх наших ресурсах.

Поряд з кіоском наш консультант з радістю надасть інформацію на будь-які питання, зокрема про Клуб Планета Кіно, мобільний додаток, порядок нарахування та списання бонусів, купівлю квитків та інше. Він також допоможе, якщо у тебе виникнуть труднощі під час реєстрації.

Постійні знижки

У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

Детальніше читайте на сайті в розділі Знижки.

Розіграші

Ти можеш слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Facebook, Instagram та ВКонтакте. Ми постійно проводимо розіграші квитків та кіносувенірів.

Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані у прокаті у нашому кінотеатрі.

Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується у додатку до договору по кожному фільму, який демонструється у мережі наших кінотеатрів.

Планета Кіно. Обертається навколо тебе

Зали

Cinetech+2D/3D93 місця
Cinetech+2D/3D103 місця
Cinetech+2D/3D103 місця
Cinetech+2D/3D103 місця
Cinetech+2D/3D103 місця
5
Твої квитки чекають на тебе!
Вони чекатимуть ще
Купити
Листай щоб обрати потрібні фільми