Про Планету Кіно

Мережа кінотеатрів Планета Кіно з’явилася у 2008 році. У Києві в РЦ «Блокбастер» ми відкрили перший в Україні кінозал IMAX.

У 2010 році ми запустили одразу 2 кінотеатри з залами IMAX і CINETECH+: 9-зальний в Одесі у ТРЦ «Рів’єра» та 7-зальний у Львові в ТРЦ «King Cross Leopolis».

Через два роки відкрили 7-зальний кінотеатр у Харкові з кінотехнологіями IMAX і CINETECH+. У 2013 році тут з’явився перший в Україні кінозал 4DX.

У 2013 до нас приєдналося місто Суми з 5-зальною Планетою Кіно і технологією CINETECH+.

У 2014 році замість одного одеського кінотеатру у ТРЦ «Рів’єра», ми відкрили одразу два нових кінотеатри у торгово-розважальних центрах «City Center». В Одесі можна подивитися фільми у кінозалах IMAX, 4DX та 5 залах CINETECH+ — на Таїрова, або у 5 залах CINETECH+ — на Котовського.

У вересні 2015 року ми порадували Львів другим кінотеатром у центрі міста в ТРЦ «Forum Lviv». Тут ми відкрили зал 4DX та 5 залів покращеного комфорту CINETECH+.

У 2016 році ми розширили київську Планету Кіно і відкрили одразу 13-залів: IMAX, 4DX, 8 залів CINETECH+ та 3 зали кіноресторану RE'LUX.