#КІНОРЕСТОРАН
Київ Одеса Львів
КОМФОРТНЕ

Можна замовити до зали піцу, вкритися ковдрою і насолоджуватися кіно, наче ти вдома. Можна розкласти крісло і дати відпочити своїм ногам. А ще, завдяки вбудованим планшетам, можна замовити їжу та напої ні з ким не розмовляючи. Ми навіть за попкорном в кіномаркет сходимо. Відпочивай.

СМАЧНЕ

У RE’LUX ти можеш перекусити або повноцінно повечеряти. В меню є роли і такос, бургери, піца, креветки-гриль, ростбіф і безліч інших страв. Та головне — усі їх зручно їсти руками. А ще маємо величезну коктейльну карту та список напоїв: безалкогольні чи хмільні — обирати тобі. Замовляй до зали або смакуй в лаунжі перед сеансом — ресторан RE’LUX відкритий для всіх гостей Планети Кіно.

ДЛЯ ДВОХ

RE’LUX — ідеальне місце, де є тільки ви двоє, кіно та вишукана їжа. Якщо шукаєш варіант для побачення — це він. Вибирай фільм, котрий подобається вам обом, а ми потурбуємося про атмосферу: пригостимо келихом ігристого, приготуємо смачну їжу і тихесенько-тихесенько принесемо її вам на місця.

ДЛЯ ТВОЇХ ПОДІЙ

Ти можеш орендувати залу або лаунж RE’LUX для особливої події. Напиши нам за кілька тижнів до потрібної дати, щоб ми підготувалися. Якщо хочеш, принось свою їжу, ми подамо її у залу — оплатиш лише обслуговування. Але запевняємо, наші кухарі готують дуже смачно — ти не пошкодуєш, якщо вибереш щось з меню RE’LUX.

своє

Усі позиції з меню ми готуємо на власній кухні. Жодних напівфабрикатів — лише свіжі інгредієнти, які перетворюються на вишукані страви в руках професійних кухарів. Ми також розробили свою коктейльну карту, щоб радувати тебе напоями, що якнайкраще пасують до кіно.

Адреси
кіноресторанів:
Адреси
кіноресторанів:
РЦ Blockbuster
Київ, просп. Бандери, 34в
ТРЦ River Mall
Київ, Дніпровська набережна, 10-14
ТРЦ City Center
Одеса, просп. Небесної сотні, 2
Кухня відпочиває, але бар до твоїх послуг
ОСЦ Leoland
Львів, вул. Мельника 18
Зараз
у кіно:
Зараз у кіно:
МЕНЮ