Вакансії
Стань
частиною
супер
команди!

Стань частиною
супер команди!

Про Планету

9 кінотеатрів

Ми — найбільш закохана в кіно мережа кінотеатрів України. Наша місія — ЩÖСЬ кожному. Щодня ми прокидаємось, приходимо на улюблену роботу та створюємо меджик з простих речей, аби кожен відвідувач потім сказав: «Це було ЩÖСЬ!

6 міст

Планетка є у 6 містах України: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Сумах. Кожен наш кінотеатр — це телепорт до виміру шалених емоцій. Навіть люди, які зазвичай не пишуть відгуки, подякують нам після найкращої кіношки у їхньому житті.

Суміш технологій

Якось у далекому 2008 році стався вибух на Сонці, а в РЦ «Блокбастер» ми відкрили перший в Україні кінозал IMAX. Не знаємо, чи є взаємозв'язок, та з тих пір залів IMAX у нас 5 по всій країні (1 — with laser). Надкомфортних CINETECH+ — 50, дивовижних 4DX — 5. Смачних-ту-гоу Кіномаркетів — (?), а лаунж-твоєї-мрії RE’LUX — 3. А з Сонцем все теж добре, як бачиш.

Кіномаркет

Якось ми побачили відкритого листа на асфальті: маленька дівчинка благала Святого Миколая про теплий попкорн та ріки з газованих напоїв. Ми так надихнулись, що у 2015 році відкрили перший Кіномаркет. Вітрини з підігрівом для попкорну, автомати для розливу Pepsi, хот-доги, морозиво, натуральна кава й хелсі снеки, аби твоя внутрішня дитина була хеппі.

RE’LUX

RE’LUX — це простір для найвимогливіших відвідувачів. Відокремлений лаунж, три кінозали, бокси тільки на двох та вбудовані планшети для замовлень, аби просто до зали принесли вишукані коктейлі чи страви з finger food меню.

700+
співробітників

Набрид мемчик “очікування й реальність”? Аби такого не траплялось, вважаємо, що it’s okay зазирнути до нас у гості та дізнатись, як створюється ЩÖСЬ і чому сервіс Планетки завжди на висоті. А потім можна й резюме відправити, й частиною родини стати – ти знаєш, що робити!

Відгуки

Що ми пропонуємо?

Відмітку у трудовій про офіційне працевлаштування

Навчання та розвиток своїх співробітників

Відпустку 24 календарних дні та оплачуваний лікарняний

Розвозку додому для тих, хто закінчує працювати після 23

Безкоштовні квитки у кіно щомісяця

Брендовану форму, за чистотою, якої слідкувати будемо ми

Якщо ми тобі сподобались,
дивись відкриті вакансії