Знижки у кінотеатрі Планета Кіно

У «Планеті Кіно» постійно діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, людей з iнвалiднiстью, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей та дітей-сиріт лише у будні дні на стандартні місця у технології CINETECH+. Зверни увагу, що знижка для школярів діє лише у будні дні після 14:00 за виключенням періоду канікул (у період канікул знижка діє протягом усього робочого дня).

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Якщо людина з iнвалiднiстью хоче прийти до нас, будь ласка, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми змогли підготуватися. Якщо тобі необхідна допомога, ми зробимо все можливе, аби забезпечити максимальний комфорт. Для цього необхідно звернутися до адміністрації кінотеатру за номером: 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Купувати квитки зі знижкою можна на сайті, у додатку та у касі кінотеатру.

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою.

Знижки не надаються у прем'єрні та святкові дні. Прем’єрний період визначає дистриб’ютор у договорі до кожного фільму та може бути скорочений або продовжений, залежно від умов договору.

Крім того, на деякі фільми дистриб’ютори встановлюють мінімальні ціни, тому ми не маємо права встановлювати вартість квитків нижче за ці ціни.

Дізнатися про початок дії знижок на фільми можна на сторінці кожного фільму на нашому сайті.

Знижки не передбачені на квитки на VIP-крісла.

Для пільгових категорій відвідувачів знижки не надаються на сеанси у кінозалах 4DX*.

Знижки не передбачені для студентів заочної форми навчання.

Знижки не надаються при пред'явленні міжнародної карти студента ISIC, карти викладача ITIC, мандрівника IYTC.

*На фільми у технології 4DX діють знижки у День глядача та у вигляді квитків за бонуси і безкоштовного квитка до Дня народження.

У наших кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно – роби покупки, отримуй за них бонуси та обмінюй їх на безкоштовні квитки, попкорн та Pepsi. Учасникам Клубу ми даруємо безкоштовний квиток до Дня народження.