Знижки у кінотеатрі Планета Кіно

У «Планеті Кіно» постійно діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, людей з iнвалiднiстью, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей та дітей-сиріт лише у будні дні на стандартні місця у технології CINETECH+. Зверни увагу, що знижка для школярів діє лише у будні дні після 14:00 за виключенням періоду канікул (у період канікул знижка діє протягом усього робочого дня).

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (Пн.-Чт. з 09:00 до 21:00, Пт.-Нд. з 09:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Якщо людина з iнвалiднiстью хоче прийти до нас, будь ласка, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми змогли підготуватися. Якщо тобі необхідна допомога, ми зробимо все можливе, аби забезпечити максимальний комфорт. Для цього необхідно звернутися до адміністрації кінотеатру за номером: 0 800 300 600 (Пн.-Чт. з 09:00 до 21:00, Пт.-Нд. з 09:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Купувати квитки зі знижкою можна на сайті, у додатку та у касі кінотеатру.

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою.

Пільгові категорії відвідувачів можуть купувати квитки зі знижкою онлайн на нашому сайті та у мобільному додатку. Ми першими в Україні зробили таку послугу. Онлайн-знижка вмикається автоматично на квитки за пільговими цінами на фільми у післяпрем’єрний період, і дає змогу першим купувати квитки на кращі місця зі знижкою, не виходячи з дому!

Щоб отримувати онлайн-знижку на квитки тобі потрібно:

перевірити e-mail і мобільний телефон в Особистому Кабінеті на сайті;

залишити інформацію про себе та прикрипіти скан-копію або фотографію пільгового документу (наприклад, студентського квитка) через форму зворотного зв'язку.

Після відправлення інформації ти отримаєш лист-підтвердження.

Зверни увагу! На деякі фільми відповідно до умов договору з дистриб’юторами одразу встановлюються мінімальні ціни. Ми не можемо опускати їх ще нижче, тому пільгова ціна (зі знижкою) діє для всіх відвідувачів кінотеатру. На сторінці кожного фільму на planetakino.ua є інформація про початок дії знижок у кінотеатрах Планета Кіно відповідно до технологій, а також строки прокату фільму.

Детальніше дізнатися про правила користування онлайн-знижкою можна у розділі «Допомога».

У наших кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно – роби покупки, отримуй за них бонуси та обмінюй їх на безкоштовні квитки, попкорн та Pepsi. Учасникам Клубу ми даруємо безкоштовний квиток до Дня народження.