Знижки у кінотеатрі Планета Кіно

У «Планеті Кіно» постійно діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, людей з iнвалiднiстью, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей та дітей-сиріт лише у будні дні на стандартні місця у технології CINETECH+. Зверни увагу, що знижка для школярів діє лише у будні дні після 14:00 за виключенням періоду канікул (у період канікул знижка діє протягом усього робочого дня).

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Якщо людина з iнвалiднiстью хоче прийти до нас, будь ласка, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми змогли підготуватися. Якщо тобі необхідна допомога, ми зробимо все можливе, аби забезпечити максимальний комфорт. Для цього необхідно звернутися до адміністрації кінотеатру за номером: 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Купувати квитки зі знижкою можна на сайті, у додатку та у касі кінотеатру.

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою.

Кожного вівторка в усіх кінотеатрах Планети Кіно день глядача.

Квитки на непрем'єрні фільми протягом усього дня за максимально зниженими цінами, а у попкорн-барі і кіномаркеті спеціальна пропозиція на Комбо: попкорн 2,5 л + Pepsi 0,8 л.

Зауваж, день глядача не діє у кіноресторані RE'LUX або якщо на вівторок припадає свято або вихідний.

Переглянути вартість квитків у гривнях та бонусах ти можеш, перейшовши на розклад конкретного сеансу та обравши потрібні місця.

Керівництво кінотеатру залишає за собою право змінювати ціни на квитки та розмір знижок.

У день глядача діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт та організованих груп відвідувачів. Звертаємо увагу, що вони не сумуються.

У наших кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно – роби покупки, отримуй за них бонуси та обмінюй їх на безкоштовні квитки, попкорн та Pepsi. Учасникам Клубу ми даруємо безкоштовний квиток до Дня народження.