Знижки у кінотеатрі Планета Кіно

У «Планеті Кіно» постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, що у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Якщо людина з обмеженими можливостями хоче прийти до нас, будь ласка, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми змогли підготуватися. Якщо тобі необхідна допомога, ми зробимо все можливе, аби забезпечити максимальний комфорт. Для цього необхідно звернутися до адміністрації кінотеатру за номером: 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

Купувати квитки зі знижкою можна на сайті та у касі кінотеатру. У мобільному додатку така можливість поки що відсутня.

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою.

Пільгові категорії відвідувачів можуть купувати квитки зі знижкою онлайн на нашому сайті та у мобільному додатку. Ми першими в Україні зробили таку послугу. Онлайн-знижка вмикається адміністративно на квитки за пільговими цінами на фільми у післяпрем’єрний період, і дає змогу першим купувати квитки на кращі місця зі знижкою, не виходячи з дому!

Щоб отримувати онлайн-знижку на квитки тобі потрібно:

 • перевірити e-mail і мобільний телефон в Особистому Кабінеті на сайті;
 • залишити інформацію про себе та прикрипіти скан-копію або фотографію пільгового документу (наприклад, студентського квитка) через форму зворотного зв'язку.
 • Після відправлення інформації ти отримаєш лист-підтвердження.

  Зверни увагу! На деякі фільми відповідно до умов договору з дистриб’юторами одразу встановлюються мінімальні ціни. Ми не можемо опускати їх ще нижче, тому пільгова ціна (зі знижкою) діє для всіх відвідувачів кінотеатру. На сторінці кожного фільму на planetakino.ua є інформація про початок дії знижок у кінотеатрах Планета Кіно відповідно до технологій, а також строки прокату фільму.

  Детальніше дізнатися про правила користування онлайн-знижкою можна у розділі «Допомога».

  Знижки не надаються у прем'єрні та святкові дні. Прем’єрний період визначає дистриб’ютор у договорі до кожного фільму та може бути скорочений або продовжений, залежно від умов договору.

  Крім того, на деякі фільми дистриб’ютори встановлюють мінімальні ціни, тому ми не маємо права встановлювати вартість квитків нижче за ці ціни.

  Дізнатися про початок дії знижок на фільми можна на сторінці кожного фільму на нашому сайті.

  • Знижки не передбачені на квитки на VIP-крісла.
  • Для пільгових категорій відвідувачів знижки не надаються на сеанси у кінозалах 4DX*.
  • Знижки не передбачені для студентів заочної та дистанційної форм навчання.
  • Знижки не надаються при пред'явленні міжнародної карти студента ISIC, карти викладача ITIC, мандрівника IYTC.
  • *На фільми у технології 4DX діють знижки у День глядача та у вигляді квитків за бонуси і безкоштовного квитка до Дня народження.

  Усі діти до 6 років (включно) у супроводі дорослих можуть приходити до кінотеатрів Планета Кіно безкоштовно. При цьому окреме місце дитині не надається (дитина може сісти на будь-яке вільне місце або сидіти на руках у батьків). З одним дорослим може зайти одна дитина. Без дорослих дитина не має права відвідувати кінотеатр.

  Для відвідування сеансів у кінозалах формату 3D необхідно придбати персональні 3D-окуляри. Їхня вартість складає 20 грн.

  Увага! Ми не рекомендуємо відвідувати зал 4DX дітям до 6 років! Будь ласка, будь уважним до своїх дітей. Вони можуть злякатися спецефектів або впасти з рухомих крісел. Якщо ти наполягаєш на тому, що твоя дитина може перебувати на 4DX-сеансі, їй потрібно придбати квиток.

  У 4DX-залі немає безкоштовних квитків для дітей.

  Шановні батьки, будь ласка, слідкуйте за віковими обмеженнями на фільми. Не беріть малюків на дорослі фільми!

  Кожного вівторка в усіх кінотеатрах Планети Кіно день глядача.

  Квитки на прем'єрні та непрем'єрні фільми протягом усього дня за максимально зниженими цінами, а у попкорн-барі і кіномаркеті спеціальна пропозиція на Комбо: попкорн 2,5 л + Pepsi 0,8 л.

  Зауваж, день глядача не діє у кіноресторані RE'LUX або якщо на вівторок припадає свято або вихідний.

  Переглянути вартість квитків у гривнях та бонусах ти можеш, перейшовши на розклад конкретного сеансу та обравши потрібні місця.

  Керівництво кінотеатру залишає за собою право змінювати ціни на квитки та розмір знижок.

  У день глядача діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт та організованих груп відвідувачів. Звертаємо увагу, що вони не сумуються.

  Клуб Планета Кіно — програма лояльності кінотеатрів нашої мережі, започаткована у 2011 році. Це можливість віддячити нашим глядачам за прихильність до наших кінотеатрів та долучити до нашої сім’ї любителів якісного перегляду кіно.

  Учасники Клубу отримують бонуси при купівлі квитків на сайті, у мобільному додатку, касі кінотеатру та продукції у попкорн-барі.

  Накопичені бонуси, у свою чергу, можна обмінювати на безкоштовні квитки у кіно та товари у попкорн-барі. Кожному учаснику Клубу до Дня народження ми даруємо безкоштовний квиток, яким можна скористатися протягом 7 днів на сеанси у цей період.

  Слідкуй за нашими новинами на сторінках Facebook та Instagram. Ми постійно проводимо розіграші, конкурси та вікторини, де ти можеш виграти квитки та ексклюзивні подарунки, що будуть приємною згадкою про чарівний світ кіно. Підписуйся на наші сторінки, дізнавайся про найцікавіші новини зі світу кіно та отримуй цінні сюрпризи від мережі кінотеатрів Планета Кіно.

  Додаткову інформацію ти можеш дізнатися, написавши в онлайн-чат на сайті або зателефонуй за номером 0800 300 600 (щодня з 9.00 до 22.00; безкоштовно по Україні з будь-якого номеру).

  У наших кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно – роби покупки, отримуй за них бонуси та обмінюй їх на безкоштовні квитки, попкорн та Pepsi. Учасникам Клубу ми даруємо безкоштовний квиток до Дня народження.