Головна
Пошук
Моя планетка
Увійти
Щось ще
Фільм-лекція «Матриця: Воскресіння»

    Фільм-лекція «Матриця: Воскресіння»

    Фільм-лекція «The Matrix Resurrections»
    2021
    178 хв.
    від 16 років
    picture

    У Дніпрі, Одесі, Львові, Києві та Харкові «жовта зона» карантину. Щоб потрапити на сеанс, візьми з собою один з наступних документів у будь-якій формі:

    – сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини чи паперова довідка 063-О;

    – міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

    – іноземний сертифікат вакцинації;

    – негативний ПЛР-тест терміном до 72 годин;

    – негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту, отраманий у лабораторії не більше ніж за 72 годин до сеансу;

    – довідка про одужання не пізніше 6 місяців тому.

    Гості віком до 18 років цих документів не потребують. Проте в Києві юні глядачі зможуть потрапити у Планету Кіно лише за супроводу дорослого з документом з переліку.

    Не забувай про маску.

    Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

    27 грудня, о 19:00 – спецпоказ нової частини «Матриці» з вступною лекцією кіномена Станіслава Тарасенка, який пристрасно розповість про культову франшизу, особливості та значення для світового кінематографу першої частини, а також – про те, чим є «Матриця: Воскресіння» (звичайно, без спойлерів). Не пропустіть!

    19:15 – початок лекції

    19:45 – початок кінопоказу

    Опис фільму: «Фантастичний бойовик «Матриця: Воскресіння» стане прямим продовженням франшизи, перший фільм якої вийшов у 1999 році. На відміну від попередніх фільмів, режисеркою стала лише одна з сестер – Лана Вачовскі. Свою участь у проекті підтвердили виконавці головних ролей Кіану Рівз та Керрі-Енн Мосс. Франшиза обумовила поштовх розвитку технологічної сторони кінозйомок. З 1999 року набув популярності ефект «мертвої кулі»: рух предмету або героя у кадрі показувався уповільнено одночасно зі швидкою зміною ракурсу. Такі фрагменти фільму знімалися встановленими в чіткому порядку нерухомими фотокамерами. Синхронно або з дуже маленьким інтервалом їх приводили у дію, а отримані зображення з них послідовно збиралися в суцільний відеофрагмент. Сам термін «мертва куля» було зареєстровано торговою маркою Warner Bros. Відтоді він набув популярності та широко використовується. Наразі аналогічного ефекту можна досягти також за рахунок комп’ютерної графіки».

    Країна
    Сполучені Штати