Головна
Пошук
Моя планетка
Увійти
Щось ще
Перший код

    Перший код

    Перший код
    2023
    96 хв.
    від 16 років
    picture

    Цей фільм доступний для людей з порушенням зору або слуху.

    Субтитри чи звукоописи будуть відтворюватись в твоєму смартфоні паралельно з подіями фільму. Для цього завантаж додаток «Subcatch» або «Earcatch».

    Посилання для завантаження та детальну інформацію читай на сторінці про «Доступне кіно».

    Важлива інформація перед покупкою квитків:

    - Відповіді на поширені питання про перервані сеанси або повернення квитків — у нашому чат-боті: https://t.me/PlanetaKino_bot.

    - Дізнатись, чи працює потрібний тобі кінотеатр, можна в нашому телеграм-каналі: https://t.me/plankiua.

    - Залишити запит на повернення квитків у формі, якщо сеанс не відбувся: https://bit.ly/3TTR6nf.

    Зверни увагу! Під час та після тривалих повітряних тривог, ми отримуємо багато запитів через масові скасування сеансів. У таких випадках ми можемо відключити телефонну лінію у разі перевантаження, а час нашої відповіді в месенджерах та на пошті через велику чергу може займати до однієї доби.

    У 1950-ті роки у лабораторії обчислювальної техніки Інституту електротехніки група київських інженерів розробляє перший у Європі комп’ютер. Українська ІТ-індустрія вбачає початок своєї історії саме від цієї події. У різні роки та за різних обставин сфера розвивалася зусиллями людей, які вміли думати інакше, ніж більшість. Їх невтомність та винахідливість дали свої плоди.

    Кожен глядач почує історії про створення кібер-військ з уст найвпливовіших людей світу. Зокрема від міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова – про те, яку роль зіграв кожен українець у кібер-війні. Фільм також розповідає історію української IT-індустрії в цілому — від зародження до цілісної структури кібервійськ.

    Фільм «Перший код» знято ІТ-підприємцем Владиславом Савченком. Він виступив автором дослідження та продюсером стрічки. Спілкуючись з фахівцями галузі, які розпочали свою кар’єру у різні роки, творча команда накопичила та ретельно перевірила багато фактів. Аби історія, показана у фільмі, виглядала цілісно та цікаво, консультувались з кінематографістами та документалістами. Реквізитом слугували справжні старі комп’ютери. Локаціями зйомок стали приміщення Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Особливу увагу приділили сьогоденню: як виникла кіберармія, що у свій спосіб чинить спротив збройній агресії.

    Країна
    Сполучені Штати