2020. Безлюдна країна (мовою оригіналу) (16+)

2020. Безлюдна країна (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «2020. Безлюдна країна (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

2020. Безлюдная страна / 2020. Безлюдна країна

Дія стрічки розгортається в найближчому майбутньому. Канадський режисер з українським корінням вирішує відвідати землю предків та згодом опиняється в незвичних умовах. В результаті певних міжнародних договорів жителям України відкриваються кордони до всього світу. Розчаровані своєю країною, обтяжені численною кількістю невирішених проблем, вони нарешті можуть вільно відвідати будь – який куточок світу. Відтак, за декілька тижнів наша країна опиняється порожньою. Її жителі на радощах покидають її територію в пошуках кращого життя.

#desertedcountry

Тим часом наш герой намагається знайти когось з тих, хто залишився. Протягом тривалої експедиції йому та його знімальній команді вдається знайти лише декількох людей, що знаходились в різних куточках України. Вони єдині, хто лишився жити в одній з найбільших країн Європи. Разом з експертами з різних сфер він намагається знайти пояснення цій ситуації та зрозуміти: що сталось з населенням майже в 40 мільйонів чоловік, та чому саме ця країна раптово спорожніла?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
англійська, російська (з українськими субтитрами)
Жанр
мокюментарі
В головних ролях
Андрій Куликов, Олександр Шапіро
Режисер
Корній Грицюк
Сценарій
Корній Грицюк
Прокат
З 22 листопада 2018 по 25 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
70 хв.
Вікові обмеження
16+