Проста послуга (16+)

Проста послуга (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проста послуга» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.
Простая просьба / A Simple Favor

У центрі подій молода мама-блогер Стефані (Анна Кендрік). Вона знайомиться з заможною жінкою, яка зачаровує її своєю вишуканістю та красою. Це Емілі (Блейк Лайвлі). Дуже швидко вони стають близькими подругами і Емілі просить Стефані про невеличку допомогу – просту послугу. Після того, як прохання було виконано, Емілі зникає. Пошуки поліції не дають результату. Розібратися у тому, що сталося з Емілі, спробують її чоловік (Генрі Голдінг) та сама Стефані.

Кримінальний трилер «Проста послуга» розповідає про таємне зникнення жінки та спроби її знайти. Стрічка є екранізацією роману Дарсі Белл, права на який студія Fox придбала у 2016 році ще до публікації книги. Сюжет був схожим на фільми «Загублена» та «Дівчина у потягу». До роботи над фільмом приступили у 2017 році. Першою затвердженою на роль акторкою стала Блейк Лайвлі. Режисерське крісло посів Пол Фіґ, а адаптацією сценарію займалася Джессіка Шарзер. Зйомки стрічки проходили в Канаді у Онтаріо починаючи з серпня 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Блейк Лайвлі, Генрі Голдінг, Анна Кендрік, Руперт Френд, Ендрю Реннеллс, Ерік Джонсон
Режисер
Пол Фіґ
Сценарій
Джессіка Шарзер
Прокат
З 20 вересня 2018, орієнтовно по 14 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+