Альфа (12+)

Альфа (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Альфа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Alpha

Події фільму розгортаються у далекому минулому, 20 000 років тому, в часи пізнього палеоліту на території сучасної Європи. Люди не жили поодинці, а об’єднувались у племена. Проте кожне з племен мало різний рівень розвитку. Головному героєві пощастило – він син вождя в одному з найрозвинутіших на той час племен. Якось під час полювання стався нещасний випадок. Розлючена тварина скинула юнака у прірву. Поки родичі оплакували його загибель, він прийшов до тями. Оточений жорстокістю дикої природи, юнак навряд чи вижив би сам. На щастя йому вдалося знайти підхід до пораненого вовка, який і став його супутником та помічником.

Події драми «Альфа» розгортаються у часи пізнього палеоліту. Це період активного розселення людей, які вже набули сучасного вигляду, по всій планеті. Зняти стрічку про такі далекі часи наважився режисер Альберт Х'юз, який також взяв участь у написанні сценарію. Зйомки проходили у Канаді та Ірландії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, драма, сімейний
В головних ролях
Коді Сміт-МакФі, Леонор Варела, Наташа Мальте, Йоуханнес Хьойкьюр Йоуханнессон, Прія Раджаратнам
Режисер
Альберт Х'юз
Сценарій
Альберт Х'юз, Ден Віденхаупт
Прокат
З 23 серпня 2018, орієнтовно по 17 жовтня 2018
Прокат у технології IMAX
До 05 вересня 2018
Прокат у технології 4DX
До 10 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 23 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+