Аманда і лисиця (0+)

Аманда і лисиця (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Аманда і лисиця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тот самый Макс / Amanda and the Fox

Куди не глянь – всі діти мають хатніх улюбленців. Здебільшого собак. Лише десятирічній Аманді тато (Джейсон Лондон) не дозволяє взяти додому песика. Якось під час прогулянки дівчинка натрапляє на маленьке лисенятко. Таку невеличку тваринку легко буде приховати у великому будинку, тож Аманда, порадившись із своєю кращою подружкою Меггі, приносить малюка-лиса додому. Макс – саме так назвала його дівчинка – виправдовує усі її сподівання. Він ніжний, кумедний та слухняний. Звісно, татові про Макса знати не обов'язково.

Сімейна комедія «Аманда і лисиця» знята режисером Джої Сильвестром. За свою кінокар'єру він спробував свої сили майже в усіх кіно спеціальностях. Розпочинав у якості актора і встиг знятися у десятьох проектах, серед яких три телесеріали. Даний фільм є третьою його режисерською роботою. Під час зйомок фільму на майданчику працювали з великою кількістю тварин, у тому числі зі справжнім лисеням.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
сімейний, комедія
В головних ролях
Річард Карн, Джейсон Лондон, Elizabeth Foster, Крістін Мелліан
Режисер
Джої Сильвестр
Сценарій
Майк Девідсон, Джоел Пауль Рейсіг
Прокат
З 05 липня 2018, орієнтовно по 11 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
0+