Amy (мовою оригіналу) (16+)

Amy (мовою оригіналу) (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Amy (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эми / Amy

Емі Вайнхауз, співачка та автор пісень, увійшла в історію музики як краща британська виконавиця 2000-х років. Попри це, її ім’я для багатьох асоціюється не так із творчістю, як зі скандалами, які не вщухали довкола неї. Дівчина з непересічним потужним голосом та надзвичайним музичним талантом пішла з життя у 27 років. Цей фільм – про перші творчі кроки, надзвичайну емоційність та вразливість співачки, а також про згубні звички, що призвели до сумного фіналу життя.

Зняти стрічку про життя Емі Вайнхауз взявся режисер Азиф Кападіа. Роботи почалися у 2013 році, через півтора роки після смерті співачки. Аби втілити свій задум, Кападіа тривалий час спілкувався з родиною Вайнхауз. Зрештою йому надали доступ до небачених раніше сімейних архівів, на яких можна побачити Емі ще дитиною. Для повної та всебічної картини життя співачки було записано понад 100 інтерв’ю із усіма, хто добре її знав. Стрічка отримала «Оскар» як кращий документальний фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Великобританія
Мова дублювання
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
біографія, документальний, музика
В головних ролях
Емі Вайнгауз
Режисер
Азіф Кападіа
Сценарій
-
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
16+