Аквамен (12+)

Аквамен (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Аквамен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Aquaman
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Звертаємо особливу увагу, що у нашому кінотеатрі глядачам пропонується переглянути ексклюзивну версію стрічки у технології ІМАХ. Творці фільму постаралися і підготували для показу на екранах ІМАХ варіант, що містить зображення на 26% більше за розміром в порівнянні зі звичними екранами кінотеатрів. Кожен зможе не просто переглянути фільм, а буквально поринути в атмосферу фільму – замість звичного для ока співвідношення сторін екрану 2.4:1 фільм демонструватиметься у форматі 1.9:1.

Артур Каррі (Джейсон Момоа) з самого дитинства відчував, що він відрізняється від інших дітей. Він народився в сім’ї наглядача маяка Тома Каррі та його дружини Атланни. Помираючи, мати відкрила йому таємницю – насправді вона королева Атлантиди, яку вигнали на сушу. Батько сам виховав сина, даючи йому гідну освіту та допомагаючи розвивати надприродні здібності.

Фантастичний бойовик «Аквамен» – це фільм про супергероя з коміксів DC. Вперше він з'явився на сторінках в 1940-му році завдяки Полу Норрісу та Морту Вейзінгеру. Відтоді Аквамен неодноразово з'являвся у коміксах в якості другорядного персонажа. Перша поява героя на великому екрані відбулася у березні 2016 року у фільмі «Бетмен проти Супермена». Режисером сольного фільму про Аквамена став Джеймс Ван, відомий за своїми фільмами жахів. Актор Джейсон Момоа повернувся до своєї ролі. Кошторис стрічки склав 160 млн. доларів. Передбачається, що фільм вийде на екрани у технології ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди, DC
В головних ролях
Джейсон Момоа, Ембер Герд, Патрік Вілсон, Віллем Дефо, Ніколь Кідман, Рендалл Парк, Дольф Лундгрен
Режисер
Джеймс Ван
Сценарій
Вілл Білл, Джефф Джонс, Джеймс Ван
Прокат
З 13 грудня 2018, орієнтовно по 23 січня 2019
Прокат у технології IMAX та 4DX орієнтовно
До 16 січня 2019
Прем'єрний період
До 02 січня 2019
Знижки у технології IMAX та Cinetech+
З 03 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
144 хв.
Вікові обмеження
12+