Аквамен

Дивіться фільм Аквамен (Аквамен) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Аквамен.
Аквамен / Aquaman

На відміну від багатьох фільмів про супергероїв, дії цієї картини розгортатимуться не тільки на землі або в повітрі, а й у воді. Головний герой картини – Аквамен, він же Артур Каррі (Джейсон Момоа). Ще будучи дитиною, герой усвідомив свою силу – він міг тривалий час перебувати під водою, плавати з величезною швидкістю і легко знаходив спільну мову з усіма морськими мешканцями. Його мати Атланна перед смертю відкрила синові таємницю – насправді вона королева Атлантиди, яку вигнали на сушу. Це і пояснює його неймовірні здібності.

Фантастичний бойовик «Аквамен» – це фільм про супергероя з коміксів DC. Вперше він з'явився на сторінках в 1940-му році завдяки Полу Норрісу та Морту Вейзінгеру. Відтоді Аквамен неодноразово з'являвся в якості другорядного персонажа. У березні 2016 на екрани вийде фільм «Бетмен проти Супермена», де глядачі вперше побачать нового героя. Втілить образ на екрані Джейсон Момоа. Передбачається, що фільм вийде на екрани у технології ІМАХ.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Джейсон Момоа, Ембер Герд, Патрик Вілсон, Віллем Дефо
Режисер
Джеймс Ван
Сценарій
Девід Леслі Джонсон, Курт Джонстад, Пол Норріс
Прокат
З 20 грудня 2018
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-