Астерікс і таємне зілля (0+)

Астерікс і таємне зілля (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астерікс і таємне зілля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астерикс: Секрет волшебного зелья / Asterix: Le secret de la potion magique

Якось збираючи омелу, старий досвідчений та поважний друїд Гетафікс падає з дерева. Пошкодивши ногу, він не може виконувати свій головний обов’язок – варити чудодійне зілля. Тож він вирішує відправитися через галльське озеро на пошуки молодого талановитого друїда, якому міг би передати свою майстерність. Разом з ним у цю подорож вирушать нерозлучні Астерікс і Обелікс. Самого ж друїда їм доведеться нести на собі.

Мультфільм «Астерікс і таємне зілля» – це наступний проект у серії повнометражних мультфільмів про відомих героїв. Режисерами анімаційного фільму стали Александр Аст’є та Луїс Кліші. Вони ж були режисерами і попереднього фільму «Астерікс: Земля богів», який вийшов на екрани у 2014 році. Це перший мультфільм, у оригінальній озвучці якого не брав участь Роже Карель, голосом якого Астерікс говорив з екрану починаючи з 1967 року. Замість нього героя озвучував актор Крістіан Клавьє, який двічі зіграв героя у фільмах.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація
В головних ролях
Крістіан Клавье, Гійом Бріа, Алекс Лутс, Олександр Астьє, Елі Семун, Даніель Месгіш
Режисер
Олександр Астьє, Луіс Кліши
Сценарій
Олександр Астьє, Рене Госінні
Прокат
З 17 січня 2019, орієнтовно по 20 лютого 2019
Знижки
З 17 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+