Ван Гог. На порозі вічності

Ван Гог. На порозі вічності (2019) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.
Ван Гог. На пороге вечности / At Eternity's Gate

У 19 столітті у Франції поціновувачі художнього мистецтва не готові були міняти свої смаки. Саме у цей час жив та творив Вінсент Ван Гог (Віллем Дефо). Його не розуміли та критикували. Та попри несприйняття його картин, він продовжував писати. У надії на те, що колись народяться люди, які зрозуміють красу його полотен. Він мріяв змінити світ і це йому вдалося.

Біографічна драма «Ван Гог. На порозі вічності» створена у копродукції п’ятьох країн – Швейцарії, Великобританії, Франції, США та Ірландії. Режисурою займався номінант на здобуття премії «Оскар» Джуліан Шнабель. Спільно з Жан-Клодом Кар'єром він написав сценарій. За словами режисера, він не прагнув історичної достовірності, а хотів розповісти про життя художника так, щоб його творчість стала зрозумілішою глядачеві. Зіграти Ван Гога довірили Віллему Дефо і за цю роботу він був удостоєний головного призу Венеціанського кінофестивалю за кращу чоловічу роль.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2019
Країна
Великобританія, Франція, США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма
В головних ролях
Віллем Дефо, Руперт Френд, Оскар Айзек, Мадс Міккельсен, Матьє Амальрік, Емманюель Сен'є
Режисер
Джуліан Шнабель
Сценарій
Джуліан Шнабель, Жан-Клод Кар'єр
Прокат
З 03 січня 2019
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
-