Аксель (12+)

Аксель (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Аксель» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

A.X.L

Хлопець на ім’я Майлс (Алекс Нюстадтер) увесь вільний час проводить подорожуючи безлюдними полями центральної Каліфорнії. Якось випадково він натрапляє на ушкодженого робота. Він виглядає як величезний пес та має інтелект. Юнак усуває незначну поломку робота і той прив’язується до свого рятівника. Собака піддається дресуванню, охоче грається зі своїм новим хазяїном та явно полюбила його. Дівчина Майлса Сара (Беккі Джи) – єдина, кому хлопець довірився та показав свого нового друга. Майлс та Сара розуміють, що подібні роботи не з’являються нізвідки. І справжні власники скоро почнуть шукати незвичну тварину. Так і є – це розробка військових, які слідкують за поведінкою робота. Швидкі темпи розвитку та прив’язаність до Майлса змушують розробників розпочати місію з повернення пса.

Фантастичний фільм «Аксель» є дітищем Олівера Дейлі. Появі повнометражної стрічки передувала короткометражка «Майлс», яка мала великий успіх. Рішення знімати фільм прийняли в 2015 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, пригоди, екшн
В головних ролях
Томас Джейн, Беккі Джи, Алекс Нюстадтер, Сем Аптон, Амін Наземзадех
Режисер
Олівер Дейлі
Сценарій
Олівер Дейлі
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 12 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+